سایبان برقی

امروز

در قدیم هیچ کس تصور نمی کرد که بتواند برای داشتن یک فضای خنک در باغ و ویلا و ...، سایبان برقی داشته باشد. از قدیم مردم برای اینکه در یک جای خنک استراحت کنند، به سایه درختان پناه می آوردند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، می توان اقدام به خرید سایبان برقی، آفتاب گیرها و باران گیرهای چتری و غیر چتری کرد. مرکز فروش سایبان های چتری و باران گیر، به شما این امکان را می دهد تا بهترین سایبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای ویلا، رستوران، شرکت و هر جایی که می خواهید، استفاده کنید.

در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با بهترین محل خرید سایبان برقی، نحوه محاسبه قیمت سایبان و آفتاب گیرها و موضوعات مختلف دیگر آشنا کنیم. بنابراین، اگر قصد خرید سایبان برقی پارچه ای از مرکز خرید این سایبان ها را دارید، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.


قیمت سایبان پارچه ای

سایبان برقی چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی، سایبان هایی راه‌اندازی شدند که برای کاهش تابش نور خورشید در یک فضا مورد استفاده قرار می گیرند. در گذشته، سایبان ها به صورت دستی بودند و با یک اهرم باز و بسته می شدند. اما امروزه، سایبان ها با آخرین تکنولوژی طراحی شده اند و می توانند با یک ریموت، به راحتی باز و بسته شوند.

سایبان برقی، یکی از انواع سایبان هایی است که می تواند برای فضاهای مختلف از قبیل ویلاها، شرکت ها، مراکز تجاری، رستوران ها و ... مورد استفاده قرار گیرد. این نوع سایبان در رنگ ها و طرح ها و مدل های مختلفی قابل سفارش دادن است و جزء بهترین سایبان هایی است که در بازار وجود دارند.

مزیت استفاده از سایبان برقی

سایبان برقی، به عنوان یکی از بهترین وسایلی است که می تواند در منازل، شرکت ها و فضاهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این نوع سایبان، هم زیبایی منحصر به فردی را به همراه دارد و هم می تواند مزیت های زیادی را داشته باشد. در ادامه به مزیت های خرید سایبان برقی و استفاده از آن، اشاره می کنیم.


قیمت سایبان پارکینگ خودرو

آیا سایبان با باران گیر برقی متفاوت است؟

یکی از سوالاتی که شاید برای شما پیش بیاید این است که سایبان برقی با باران گیر برقی تفاوتی دارد یا خیر؟ به طور کلی، باران گیرها، می توانند سایبان نیز باشند. اما ممکن است که یک سایبان برقی، باران گیر نباشد! نوع پارچه به کار رفته در سایبان های برقی و میزان ضد آب بودن آن ها تعیین می کند که یک سایبان می تواند باران گیر نیز باشد یا خیر!

سایبان های برقی معمولا از پارچه های چند لایه به تولید می رسند که می توانند مقاومت خوبی در مقابل آب و باران داشته باشند. اما برخی از سایبان های برقی باران گیر، دارای متریال های متفاوتی هستند. شیب نصب باران گیر نیز بسیار اهمیت دارد. لازم است که یک سایبان باران گیر برقی، شیب مناسبی داشته باشد تا بتواند باران را به سمت پایین هدایت کند.

بنابراین، تفاوت میان سایبان برقی معمولی و سایبان باران گیر، در متریال به کار رفته و شیب نصب سایبان ها است.


سایبان متحرک

آشنایی با انواع سایبان های برقی برای خرید

اگر قصد خرید سایبان برقی از مرکز فروش سایبان های برقی را داشته باشید، حتما این سوال برای شما مطرح می شود که سایبان های برقی دارای چند نوع می باشند؟ سایبان های برقی به دلیل اینکه باید در مکان های مختلفی و با کاربردهای متنوع به کار بروند، دارای طرح ها و انواع مختلفی نیز می باشند. در ادامه می خواهیم چند نوع از بهترین سایبان های برقی را به شما معرفی کنیم.

یکی از رایج ترین سایبان های موجود در بازار ایران، سایبان های چتری برقی می باشند. این نوع سایبان ها، هم زیبایی منحصر به فردی دارند و هم دارای کیفیت بالایی می باشند. سایبان چتری برقی، دارای یک میله در وسط خود می باشد که نقش تکیه گاه را برای چتر دارد. می توان با ریموت برقی، چتر سایبان را باز و یا بسته کرد.

یکی دیگر از انواع سایبان های برقی که در مرکز فروش این سایبان به فروش می روند، سایبان های بازویی یا فنری می باشند. این نوع سایبان ها دارای بازوی مکانیکی درون خودشان می باشند. وظیفه باز و بسته کردن سایبان، با این بازوها می باشد.

سایبان های سقفی یکی از رایج ترین سایبان ها برای استفاده در بالکن ها و ایوان ها می باشند. سایبان های سقفی بر روی یک بخش از سقف و یا دیوار نصب می شوند. در صورت نیاز به باز شدن، به راحتی بر روی بالکن و ایوان باز می شوند. در صورت نیاز به بسته شدن نیز در نزدیکی دیوار و سقف بسته می شوند و جای زیادی را اشغال نمی کنند.

سایبان های دو طرفه، نوع خاصی از سایبان های موجود در بازار می باشند. این نوع سایبان برقی، می تواند به دو طرف باز شود. دو طرف سایبان برقی دو طرفه از هم مستقل هستند و می توانند به صورت جداگانه باز یا بسته شوند.


سایبان برقی

خرید سایبان چتری؛ این نوع سایبان برای کدام فضاها مناسب است؟

یکی از پرطرفدارترین سایبان های برقی در مرکز فروش این نوع سایبان ها، سایبان های چتری می باشند. سایبان های چتری زیبایی منحصر به فردی دارند و از طرفی به دلیل اینکه قابل حمل هستند، می توانند کاربرد متنوع تری نیز داشته باشند.

خرید سایبان چتری برای فضاهای مختلف رستوران ها و کافی شاپ ها توصیه می شود. این نوع سایبان می تواند در کنار استخر ویلاها نیز مورد استفاده قرار گیرد و باعث ایجاد یک فضای خنک در کنار استخر شود. سایبان های چتری به دلیل اینکه در سایزهای مختلفی قابل خریداری می باشند، می توانند برای فضاهای مختلفی نیز مورد استفاده قرار گیرند.


سایبان پارچه ای حیاط

قیمت سایبان برقی؛ چگونگی محاسبه آفتاب گیرها و سایبان ها

سایبان های برقی از دو بخش اصلی تشکیل شده اند. بخش اول موتور الکتریکی است که وظیفه باز و بسته کردن سایبان و آفتاب گیرها را بر عهده دارد و بخش دوم، پارچه ای است که بر روی سایبان و آفتاب گیر نصب می شود. قیمت سایبان برقی به دلیل به کار رفتن موتور الکتریکی با کیفیت و عمدتا خارجی، نسبت به سایبان های دستی بالاتر است.

همچنین، نوع و سایز پارچه به کار رفته در سایبان برقی، در قیمت سایبان تاثیر دارد. بنابراین، نمی توان به طور دقیق قیمت یک سایبان برقی را ذکر کرد. اما شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت سایبان پارچه ای برقی، با مشاوران شرکت ایمن مارکت تماس بگیرید.

چند نکته کلیدی برای افزایش طول عمر سایبان ها و باران گیرهای برقی


باران گير سایبان درب ورودی منزل
سایبان مغازه فروشگاه اتوماتیک

خرید انواع سایبان برقی از مرکز فروش این سایبان ها

مرکز فروش انواع سایبان برقی، آفتاب گیر و باران گیرهای برقی باید دارای تجربه کافی در زمینه خرید انواع سایبان برقی و فروش آن ها داشته باشد. اعتماد کردن به یک فروشگاه، به این معنی است که شما تمامی جوانب کار را برای خرید یک سایبان برقی از آن فروشگاه بررسی کرده اید.

خرید انواع سایبان برقی در ایمن مارکت، امکان‌پذیر است. در صورت نیاز به خرید هر نوع سایبان برقی می توانید، به فروشگاه ایمن مارکت مراجعه کنید و با قیمت مناسب و بودجه کم، بهترین نوع سایبان را خریداری کرده و مورد استفاده قرار گیرد.


خرید سایبان حیاط منزل

نصب آفتاب گیر و سایبان برقی

آفتاب گیرها و سایبان های برقی باید حتما توسط افراد با تجربه در زمینه نصب سایبان ها، نصب گردند. مرکز نصب سایبان های برقی و آفتاب گیرها، افراد با تجربه در این زمینه دارند و می توانند به شما نصب این وسیله ها در باغ، منزل و ... کمک کنند.

همچنین، می توان از مرکز فروش سایبان برقی و آفتاب گیرهای برقی درخواست کرد که برای نصب سایبان و آفتاب گیر فرد با تجربه و با تبحر را به شما معرفی کنند.

در این مقاله سعی کردیم در رابطه با انواع سایبان برقی پارچه ای و نحوه محاسبه قیمت این سایبان ها صحبت کنیم. فروشگاه ایمن مارکت، به عنوان بهترین محل خرید سایبان و آفتاب گیرهای برقی شناخته می شود. در صورت نیاز به خرید هر نوع آفتاب گیر و یا سایبان برقی، می توانید به این فروشگاه مراجعه کرده و بسته به بودجه و نیاز خود، یکی از این محصولات را خریداری نمایید.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن مارکت

سلام خوشحالیم که ایمن مارکت را انتخاب کردید 🌹

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا