درب شیشه ای اتوماتیک

امروز

مدل های درب شیشه ای اتوماتیک کشویی با ویژگی های خود ساختار مهمی برای ایجاد فناوری های پیشرفته در محیط، ایجاد می کند. درب شیشه ای محصولی است که به انرژی الکترومغناطیسی واکنش نشان می دهد. نصب انواع درب شیشه ای اتوماتیک کشویی در بسیاری از شهرهای کشور از جمله شهرهای بزرگ انجام می شود. امروزه در ورودی مناطقی مانند بانک ها، فرودگاه ها، فروشگاه های زنجیره ای، پاساژهای بزرگ و مراکز خرید شیک از این درب ها استفاده می کنند.

درب اتوماتیک، بر اساس اصل حسگر نوری و تبدیل یک جسم به سیگنال بدون لمس عمل می کند. به این ترتیب، با نزدیک شدن یک شی به طرف انواع درب اتوماتیک، محصول یاد شده به طور خودکار باز می شود و برای مدت زمان تعیین شده باز می ماند. در پایان دوره بسته می شود و دو طرف درب به راحتی در کنار هم قرار می گیرند. درب های اتوماتیک شیشه ای برای تمام فصول سال مناسب هستند، می توانند با ویژگی های صرفه جویی در گرما و انرژی در تابستان و زمستان، به نیازهای مختلف پاسخ دهند. همچنین به علت عدم جلوگیری از ورود نور به محیط، به روشنایی فضای داخلی کمک می کنند.

انواع درب اتوماتیک در بسیاری از محیط های کاری و ساختمان ها ترجیح داده می شود. یکی از کاربردی ترین ویژگی های این درب ها این است که هم استفاده آسان و هم امکان دسترسی آسان را فراهم می کند. برای پاسخ به این سوال که درب شیشه ای برقی اسلایدی چیست، می توان گفت که آن ها درب هایی هستند که خود باز و بسته شونده می شوند.


قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

ویژگی های مورد نیاز برای نصب درب شیشه ای اتوماتیک چیست؟

برای موسسات و مراکز مختلفی که می خواهند درب شیشه ای اتوماتیک کشویی را نصب کنند، عرض مکانی که درب اتوماتیک در آن اجرا می شود مهمترین نکته است. اگر عرض و ارتفاع به درستی اندازه گیری شود، درب اتوماتیک را می توان در هر مکانی اعمال کرد. تنظیم زمان در درب های کشویی ویژگی بسیار مناسبی است که استفاده از آن را آسان می کند. بنابراین، تعداد ثانیه‌هایی که روشن می‌ماند اختیاری است و با توجه به نیاز شما تعیین می گردد. با این درب ها می توان از جریان هوا، گرد و غبار و ورود صدا جلوگیری کرد.

انواع درب اتوماتیک یکپارچگی معماری خاصی را نیز ارائه می دهند و ظاهر محیط را بسیار زیبا می کند. یکی دیگر از ویژگی های ارائه شده توسط این درب ها این است که سطح بهداشتی بالایی دارند. درب شیشه ای اتوماتیک کشویی به دلیل عدم تماس دست، بهداشت بالایی را ارائه می دهد.

با پیشرفت‌های مهندسی و فناوری، ما هر روز از محصولات بسیاری استفاده می‌کنیم که زندگی ما را آسان‌تر می‌کنند. درب شیشه ای اتوماتیک کشویی تنها یکی از محصولاتی است که زندگی ما را آسان می کند. درب اتوماتیک از ترکیب قطعات مختلف با عملکردهای متفاوت تشکیل می شود. این سیستم با ترکیبی از حسگر، موتور، و سیستم های مدیریت پنل کنترل کار می کند. سنسور خودکار جسمی را که به سمت در می آید تشخیص می دهد و سیگنال الکتریکی را به تابلوی کنترل می فرستد. از طرف دیگر پروفیل های بال، عملیات باز و بسته شدن را با سرعت و در عرض چند ثانیه انجام می دهند.


درب شیشه ای اتوماتیک جلوی آپارتمان و ساختمان

مزایای درب شیشه ای اتوماتیک کشویی چیست؟

انواع درب اتوماتیک که در سال‌های اخیر به طور مکرر شاهد استفاده از آن‌ها بوده‌ایم، به دلیل مزایای زیادی که دارند، به طور مکرر استفاده می شوند. با اختراع درب های اتوماتیک، لزوم تماس افراد با یک درب ورودی برای داخل شدن به یک مکان از بین رفته است. به لطف حسگرهای این درب ها، می توان بدون هیچ تلاشی وارد فضا شد. استفاده از درب های شیشه ای بسیار آسان است، زیرا درب به طور خودکار بسته می شود. در ادامه به مزایای این درب ها اشاره کوچکی خواهیم کرد:

 درب اتوماتیک کشویی می تواند با برندهای متفاوتی عرضه شود. می توانید هر برند را با توجه به قیمتی که در نظر دارید، خریداری کنید. استفاده از این درب ها در مراکز و شرکت های مختلف امکان‌پذیر است. به این ترتیب، می تواند جلوه خوبی به محیط کاری شما بدهد. درب های کشویی اتوماتیک نسبت به بسیاری از دیگر درب ها انرژی کمتری مصرف می کنند.

صرفه جویی در انرژی را در محیط دلخواه شما فراهم می کنند. یکی از بزرگترین مزیت های درب اتوماتیک شیشه ای کشویی فتوسل، سهم آن در روشنایی فضا است. با مسدود نکردن نور خورشید، در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. به خصوص در محیط های اداری آرام، نور بیشتری را برای افزایش بازدهی کارمندان فراهم می کنند.


درب اتوماتیک فریم طلایی شیشه ای
مرکز فروش انواع اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک

معرفی کامل درب شیشه ای اتوماتیک

درب ها مهمترین عامل موثر بر ایمنی ساختمان ها هستند. مخصوصاً درهای ورودی بیرونی ساختمان ها باید هم از نظر کاربردی و هم از نظر ایمنی بسیار ایمن انتخاب شوند. درب شیشه ای اتوماتیک کشویی که در سال های اخیر به صورت های مختلف طراحی شده اند، محصولاتی با استانداردهای فوق‌العاده بالا هستند. این سوال که درب اتوماتیک چیست یکی از سوالاتی است که امروزه بسیاری از صاحبان ساختمان ها می پرسند. این سیستم‌های درب معمولاً از یک سر تا سر دیگر شیشه‌ای هستند و طرفین آن ها با کمک قاب فولادی ضد زنگ ساخته شده اند. در دسترس بودن، قابلیت استفاده بسیار آسان و نصب راحت این سیستم های درب را برای محیط های مختلفی محبوب کرده است.

علاوه بر سهولت استفاده، یکی از مزیت های مهم درب های شیشه ای این است که زیبایی متفاوتی به ساختمان می بخشد. برای باز و بسته کردن این درب ها که جایگاه بسیار مهمی در بین سیستم های درب اتوماتیک دارند نیازی به اعمال نیروی فیزیکی نیست. وقتی مردم به درها نزدیک می شوند، درها به طور خودکار باز می شوند و امکان عبور وجود دارد. علاوه بر این بسته شدن خودکار درب ها از دیگر ویژگی های این محصولات است.

همچنین می توان گفت که نصب درب شیشه ای به راحتی امکان‌پذیر است. می توانید از تکنسین هایی که در این حوزه فعالیت دارند کمک بگیرید. آن ها پروژه نصب را در کمتر از چند ساعت و به راحتی انجام می دهند.


درب برقی چشمی اتوماتیک
شیشه اتوماتیک بازشو

ویژگی های فنی درب های اتوماتیک شیشه ای

سیستم های درب شیشه ای اتوماتیک کشویی از جمله درب هایی هستند که جزو طرح های نسل جدید بوده و از کیفیت فوق‌العاده برتری برخوردارند. از جمله ویژگی های این درب ها می توان موارد زیر را برشمرد:


خرید درب شیشه ای اتوماتیک قاب مشکی
شرکت نصب در اتوماتیک شیشه ای
سفارش نضب و خرید درب اتومات شیشه ای

کارایی انواع درب شیشه ای برقی

انواع درب اتوماتیک محصولاتی هستند که در سراسر دنیا کاربرد فراوانی دارند. بزرگترین دلیل نامگذاری درهای کشویی وجود حسگرها و سنسورهای روشنایی روی قسمت بیرونی آن است که به لطف گرما و مادون قرمز تشخیص آسانی را فراهم می کند. به علت طراحی شیک و پیکربندی‌های قابل انطباق، سیستم‌های درب کشویی تجاری ورودی های دلپذیر و کاربردی مناسبی را ایجاد می‌کنند.

شما می توانید درب شیشه ای اتوماتیک کشویی را انتخاب کنید تا ورودی ساختمان شما زیباتر و ایمن تر شود. می توانیم در ادامه به برخی از فاکتورهای اساسی درب شیشه ای اتوماتیک اشاره کنیم:

صرفه جویی در مصرف انرژی: درب های اتوماتیک می توانند به حفظ هوای مطبوع و در نتیجه کاهش هزینه های گرمایش و سرمایش ساختمان شما کمک کنند.

 ورود بدون تماس: با درب اتوماتیک، هیچکس مجبور نیست سطوح معمولی مانند دستگیره درها را لمس کند. این امر به جلوگیری از گسترش میکروب ها کمک می کند.

درب های کشویی که بدون زحمت و استفاده آسان عمل می کنند، می توانند برای تمامی دکوراسیون ها و ساختمان ها، مناسب باشند. علاوه بر این، درهای کشویی می توانند با صرفه جویی از به هدر رفتن منابع مالی جلوگیری کنند. بزرگترین دلیل ترجیح درب های اتوماتیک کشویی این است که به صورت بی صدا و خودکار در مناطقی کار می کنند تا کاربران هیچ مشکلی نداشته باشند. اگر می خواهید از حداکثر کارایی این درب ها بهره ببرید، بهتر است هرچه زودتر برای سفارش آن ها اقدام کنید.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن مارکت

سلام خوشحالیم که ایمن مارکت را انتخاب کردید 🌹

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا