دزدگیر اماکن

امروز

یکی از مشکلات رایج در میان خانه های ویلایی، ویلاها، انبارها و ... سرقت است. متاسفانه، سرقت در جوامع امروزی بسیار شایع شده است و مشکلات زیادی را برای صاحبان خانه ها و کسب و کارها ایجاد کرده است. با توجه به اینکه سرقت به عنوان یک مشکل شایع در میان جوامع امروزی شناخته می شود، توصیه می شود که همه افراد برای ویلا، شرکت، منزل و ... اقدام به خرید دزدگیر کنند. دزدگیرهای سیم کارتی نسل جدیدی از دزدگیرهای موجود در بازار می باشند که در مرکز فروش دزدگیرها به فروش می روند.

دزدگیرهای سیم کارتی می توانند امنیتی بیشتری به منازل، شرکت، ویلاها و ... بدهند. به دلیل تکنولوژی جدیدی که برای این دزدگیرها وجود دارد، لازم است که افراد به مرکز معتبر برای خرید دزدگیرهای سیم کارتی مراجعه کنند. در ادامه این مقاله قصد داریم بیشتر در رابطه با انواع دزدگیرها، مزیت های آن ها و اهمیت خرید این دزدگیرها از مراکز معتبر، صحبت کنیم.


دزدگیر منزل

دزدگیر اماکن و لزوم استفاده از آن در منازل و آپارتمان

دزدی و سرقت، یکی از مشکلات شایع در جوامعی است که مشکلات اقتصادی وجود دارند. متاسفانه، در سال های اخیر دزدی در کشور ایران و حتی کشورهای توسعه یافته جهان بسیار رواج پیدا کرده است. این موضوع سبب شده که افراد دچار مشکلات زیادی شوند و به یک باره متوجه از دست رفتن تمامی مال و اموال خودشان باشند!

دزدگیر، یکی از بهترین لوازم امنیتی است که باید برای منازل، ساختمان های مسکونی، تجاری، شرکت ها، ویلاها، انبارها و ... مورد استفاده قرار گیرد. دزدگیرها می توانند با ارسال یک آلارم از طریق روش های مختلف به صاحب خانه اطلاع بدهند که یک فرد وارد منزل و یا ساختمان آن ها شده است.

با توجه به بالا رفتن آمار سرقت در شهرهای مختلف کشور و جهان، توصیه می شود که حتما افراد برای ساختمان های بزرگ، ویلایی و بدون نگهبان، از دزدگیر استفاده کنند.


دزدگیر اماکن

دزدگیرهای قدیمی و معایب آن ها

دزدگیرها از گذشته تا به امروز در فروشگاه های فروش لوازم امنیتی به فروش می رفتند. دزدگیرهای قدیمی معمولا با صدای آژیر و یا پخش نور، باعث مطلع کردن صاحب خانه و یا همسایه ها از وجود یک فرد در خانه می شدند. این دزدگیرها مشکلات زیادی را به همراه داشتند. به طور مثال، اگر یک خانه یا ویلا در جایی واقع شده باشد که همسایه ها و اطرافیان نتوانند به آن دسترسی داشته باشند، این احتمال وجود دارد که دزدگیر هیچ کارایی مناسبی برای جلوگیری از سرقت نداشته باشد.

موضوع دیگری که وجود دارد این است که دزدگیرهای قدیمی که در مرکز فروش دزدگیر به فروش می روند، نمی توانند در سریع ترین زمان ممکن به فرد صاحب خانه، صاحب شرکت و ... اطلاع بدهند که ساختمان آن ها در حال سرقت می باشد. این موضوع نیز کارایی و فایده استفاده از دزدگیرهای قدیمی را بسیار کم کرده است.

امروزه، دزدگیرهای جدیدتری برای رفع تمامی این مشکلات روی کار آمده اند. این دزدگیرها هم سیستم آلارم جدیدتری دارند و هم می توانند کمترین ارتعاش را تشخیص دهند. بنابراین، می توان به جای خرید دزدگیرهای قدیمی و کم کاربرد، اقدام به خرید دزدگیرهای جدید تلفن کننده کرد.


قیمت دزدگیر منزل

خرید دزدگیرهای تلفن کننده؛ نسل جدیدی از دزدگیرهای موجود در بازار

نسل نوین دزدگیرهای موجود در بازار، دزدگیرهای تلفن کننده می باشند. دزدگیرهای تلفن کننده می توانند با تلفن کردن به فرد صاحب خانه، اطلاع سرقت را به وی بدهند. دزدگیرهای تلفن کننده مزیت بسیار زیادی دارند و می توانند در کمترین زمان ممکن، از سرقت خانه جلوگیری کنند.

نحوه عملکرد دزدگیرهای تلفن کننده بسیار ساده است. این دزدگیرها دارای حافظه می باشند و می توانند یک شماره تلفن ثابت را در خودشان ثبت کنند. به محض اینکه دزدگیر تشخیص داد که یک فرد و یا یک گروه وارد خانه شدند، به شماره تلفن ثبت شده زنگ می زند و آلارم سرقت را اعلام می کند.

دزدگیرهای تلفن کننده دارای انواع مختلفی هستند و می توانند بسته به حساسیتی که دارند، کمترین ارتعاشات را تشخیص دهند و به صاحب خانه اطلاع دهند. این دزدگیرها عمدتا دارای نوع آلارم های مختلفی می باشند و می توانند به دو صورت زیر به افراد اطلاع دهند.

ساده‌ترین نوع آلارم یک دزدگیر تلفن کننده، آلارم آژیر است. این نوع آلارم در زمانی که با شما تماس گرفته می شود، پخش می شود و شما متوجه می شوید که منزلتان در حال سرقت است.

یکی از انواع آلارم دزدگیرهای تلفن کننده، آلارمی است که دارای صدای از پیش ضبط شده می باشد. در واقع، شما یک صدا را به صورت ضبط شده به سیستم دزدگیر تلفن کننده می دهید. در زمانی که دزدگیر تلفن کننده به شماره تلفن شما زنگ زد، این آلارم پخش می شود.


بهترین دزدگیر منزل قیمت

قیمت دزدگیرهای تلفن کننده چقدر است؟

دزدگیر تلفن کننده به عنوان یکی از جدیدترین و مدرن ترین نسل دزدگیرها شناخته می شود. قیمت دزدگیرهای تلفن کننده بر اساس نوع دزدگیر متفاوت است. برند دزدگیر، کیفیت دزدگیر و سیم کارتی و غیر سیم کارتی بودن آن نیز در قیمت نهایی دزدگیرهای تلفن کننده اثر می گذارند.

بنابراین، شما می توانید با مراجعه به مرکز فروش دزدگیرهای تلفن کننده اماکن و آپارتمان ها، از قیمت این دزدگیرها مطلع شوید. بدیهی است که هر چقدر برند دزدگیر تلفن کننده معروف تر و با کیفیت تر باشد، قیمت دزدگیر نیز بالاتر می رود.

مزیت های خرید دزدگیر تلفن کننده


دزدگیر خانه
خرید دزدگیر منزل

دزدگیر سیم کارتی چیست؟ تفاوت این دزدگیر با دزدگیرهای تلفن کننده معمولی

اگر تا به حال به یک مرکز فروش دزدگیر تلفن کننده مراجعه کرده باشید، نام دزدگیرهای سیم کارتی را نیز شنیده اید. دزدگیرهای سیم کارتی، یکی از انواع دزدگیرهایی هستند که می توانند برای فضاهای مختلف مورد استفاده قرار گیرند. دزدگیرهای سیم کارتی نوعی از دزدگیرهای تلفن کننده محسوب می شوند. ولی با دزدگیرهای تلفن کننده معمولی تفاوت هایی که دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

نحوه نصب دزدگیرهای تلفن کننده سیم کارتی

دزدگیرهای تلفن کننده پس از خرید از مرکز فروش دزدگیرها، باید توسط افراد با تجربه نصب شوند. کلیه دزدگیرهای تلفن کننده دارای بخش های مختلفی می باشند. لازم است که سنسور دزدگیر در مکانی نصب شود که بتوانید در سریع ترین زمان ممکن، تشخیص ورود دزد را بدهد. تنها یک فرد با تجربه در زمینه نصب دزدگیر می تواند، دزدگیرهای تلفن کننده سیم کارتی و معمولی را بهترین مکان ها نصب کند.

مرکز فروش دزدگیرهای تلفن کننده، عمدتا خدمات نصب این دزدگیرها را نیز ارائه می کنند. همچنین، می توان از شرکت نصب دزدگیرهای تلفن کننده برای نصب این دزدگیرها کمک گرفت.


نصب دزدگیر اماکن
دزدگیر مغازه

مرکز فروش انواع دزدگیرهای سیم کارتی و تلفن کننده

با توجه به اینکه دزدگیرهای تلفن کننده و سیم کارتی، جزء لوازم برقی هستند و امکان خرابی در آن ها وجود دارد، لازم است که حتما این دزدگیرها را از بهترین مرکز فروش دزدگیر خریداری کنیم. ارائه بهترین خدمات گارانتی، بهترین برندهای دزدگیر تلفن کننده و ... توسط یک مرکز فروش معتبر، بسیار حائز اهمیت است.

ایمن مارکت به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات فروش دزدگیرهای تلفن کننده و سیم کارتی، توانسته بهترین این دزدگیرها را به مردم ارائه کند. مدت زمان گارانتی دزدگیرهای تلفن کننده و سیم کارتی، بسته به نوع برند دزدگیر تلفن کننده و شرکت وارد کننده، از 1 سال تا 3 سال متغیر است. افرادی که علاقه مند به خرید دزدگیر تلفن کننده از یک مرکز فروش این دزدگیرها می باشند، می توانند به ایمن مارکت اعتماد کنند.

با توجه به اینکه دزدگیرهای تلفن کننده سیم کارتی و معمولی، می توانند امنیت ساختمان ها و آپارتمان ها را تامین کنند، بسیاری از مردم علاقه مند به خرید این دزدگیرها شده اند. دزدگیرهای تلفن کننده سیم کارتی و معمولی دارای کیفیت بالایی می باشند و گارانتی های معمولی دارند.

برای خرید دزدگیر تلفن کننده، باید به مرکز فروش این دزدگیرها مراجعه کنید. ایمن مارکت، به عنوان یکی از بهترین فروشگاه های فروش انواع دزدگیرهای تلفن کننده سیم کارتی و غیر سیم کارتی، می تواند به شما برای تامین امنیت ساختمان و آپارتمان خودتان کمک کند!پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن مارکت

سلام خوشحالیم که ایمن مارکت را انتخاب کردید 🌹

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا