کرکره برقی

امروز

کرکره برقی، محصولی است که سابقه تولیدی چندانی در کشورمان ندارد. یعنی انواع گوناگون این محصول، تنها طی چند دهه در کشورمان تولید و عرضه شده اند. به دلیل اهمیت بالایی که انواع کرکره‎‌های برقی در زندگی صنعتی و شهری انسان عصر معاصر دارد، این روز‎ها تولید آن افزایش یافته است. این محصولات می‌توانند در سطوح داخلی و خارجی به طور عمده و گسترده تولید شوند.

کرکره برقی برای مکان‌های عمومی یا منازل مسکونی مانند نماهای تجاری، گاراژها، مراکز خرید، بیمارستان ها، کارخانه‌ها و معادن مناسب است. همچنین کرکره ریموت کنترلی پارکینگ و مغازه و مناسب برای مکان‌هایی مانند منازل ویلایی، مراکز تجاری، شرکت‌ها و غیره می‌باشد. به همین دلیل، افراد و ارگان‌های زیادی هستند که گونه‌های مختلف تولیدات کرکره برقی را به صورت عمده و حرفه‌ای خریداری می‌کنند.


کرکره برقی

تاثیر نصب کرکره برقی در جلوگیری از تهاجم سارقان

بسیاری از افراد از خود می‌پرسند که آیا می‌توان به جای درب معمولی، از درب برقی ضد سرقت استفاده کرد؟ این گزینه امکان‌پذیر است، اما توصیه می‌شود از کرکره مرغوب ضد سرقت به عنوان امنیت اضافی استفاده کنید. سارقان اغلب از طریق پنجره‌ها و درهای ورودی وارد خانه ها، آپارتمان‌ها و مغازه‌های ما می‌شوند. به همین دلیل با قرار دادن و نصب کرکره‌های ضد سرقت، می‎توان خانه و محل کار افراد را از دستبرد متجاوزان حفظ کرد.

علاوه بر این، افزایش امنیت و محافظت در برابر سرقت، ارزش نصب انواع درب برقی را دوچندان می‌کند. کرکره‌های ضد سرقت عملکردهای زیبایی شناختی و محافظتی را ارائه می‌دهند. همچنین آن‌ها برای ساختمان‌های یک خانواده و چند خانواده و همچنین دفاتر و مغازه‌ها عالی هستند. اغلب آن‌ها از آلومینیوم بادوام ساخته شده اند. کل ساختار دارای بدنه تقویت شده محکمی است که از خم شدن و پارگی درب جلوگیری می‌کند.

استفاده از کرکره برقی محافظت بهینه را فراهم می‎کند و خانه، مغازه یا دفتر ما را در برابر سرقت به بهترین شکل ایمن می‎کند. البته لازم به یادآوری است که حتی بهترین کرکره‌های ضد سرقت نیز محافظت صد در صد در برابر سرقت ایجاد نمی‌کنند. اما زمان نفوذ سارقان را به میزان قابل توجهی به تأخیر می‎اندازند.

به همین دلیل، می‌توان با نصب درب برقی ضد سرقت، سارق را از قصد سرقت منصرف کرد. هنگام انتخاب کرکره نامبرده، حتما به این نکته توجه کنید که آیا دارای گواهی تایید کننده خاصیت ضد سرقت آن است یا خیر. پس از انجام این کار، می‌توانید به خرید محصول مورد نیاز خودتان پرداخته و نیازتان را در این رابطه تامین کنید.


قیمت کرکره برقی

درب کرکره‌ای برقی می‌تواند زندگی را راحت‌تر کند. مهم نیست کجا هستید، مهم نیست که چه کاری انجام می‌دهید. تا زمانی که کنترل از راه ‎دور را به آرامی در محدوده کنترل فشار دهید، درب کرکره می‎تواند باز، متوقف و بسته شود. به میل شما به طور موثر می‌توان از رنگ‌های مختلفی در تولید این محصولات استفاده کرد. این رنگ‌ها می‌توانند موجب افزایش هماهنگی رنگ ساختمان شما شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب درب کرکره ای، می‌توانید با شماره 09126788378 تماس برقرار نمایید. کارشناس نمایندگی فروش کرکره برقی ایمن مارکت، اطلاعاتی در مورد هزینه‌های نهایی خرید ارائه خواهد کرد.


درب پارکینگ کرکره ای

نصب حرفه‌ای کرکره برقی

برای نصب دقیق و حرفه‌ای کرکره های ضد‎سرقت، راهکارهای زیادی ذکر شده است. برخی از این راهکارها توسط نصب کنندگان حرفه‌ای ارائه شده و برخی دیگر، به واسطه ارگان‌های مربوطه ارائه می‌شوند. انتخاب هریک از روش‌های نصب، در نهایت می‌تواند شما را در افزایش کارایی و کاربرد یاری کند. بنابراین، می‌توانید بر طبق سلیقه و نیاز خود، به افراد و ارگان‌های مربوطه در این زمینه مراجعه کنید.

اولین نکته‌ای که هنگام نصب کرکره برقی باید به آن توجه داشته باشید، اندازه گیری دقیق درب و قسمت ورودی محل نصب است. اگر این کار به درستی صورت نگیرد، ممکن است درب به خوبی باز و بسته نشود و در فرایند حرکت آن اختلال به وجود بیاید.

نکته بعدی که حین نصب کرکره برقی باید به آن دقت کنید، نحوه صحیح جوشکاری اتصالات و درزها است. این قسمت نیز حساسیت زیادی دارد و چنانچه اتصالات به خوبی جوش نخورند، ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید.

در ضمن، آب‌بندی درب برقی، باید به خوبی انجام شده و سپس سطح و دیواره‌های آن رنگ‌آمیزی شود. پس از رنگ آمیزی، درز درب باید یکنواخت، صاف، آزادانه و سبک باز شود، بدون اینکه خیلی سفت و برگشتی باشد. با توجه به تمامی این موارد، شما می‌توانید حرفه‌ای‌ترین نصب را در منزل و یا در محل کار خودتان انجام دهید.


قیمت درب کرکره برقی دیجی کالا
نمایندگی کرکره برقی

نحوه رنگ‌آمیزی کرکره برقی

برای رنگ‌آمیزی انواع درب کرکره برقی، باید به نکات و مسائل گوناگونی توجه کرد. به عنوان مثال، شما باید هنگام رنگ‌آمیزی به نمای کلی ساختمان و نوع نیاز خودتان توجه کنید. در واقع، مجموعه‌ای از عوامل هستند که در نهایت شما را به سمت رنگ‌آمیزی صحیح این درب‌ها سوق می‌دهند. در ادامه این مطلب، به نحوه رنگ‌آمیزی این محصولات می‌پردازیم.

جهت رنگ آمیزی: یکی از نکاتی که در رنگ‌آمیزی صحیح رنگ باید در نظر گرفته شود، جهت مناسب رنگ‌آمیزی است. به این منظور، افراد باید رنگ مد نظر خود را در یک جهت برروی درب اعمال کنند. این کار موجب افزایش زیبایی رنگ حاصله و ایجاد ترکیبی مرتب و منحصر به فرد می‌شود.

حفظ حالت یکنواختی رنگ: رنگ‌آمیزی انواع تیغه کرکره، باید به صورت کاملا صحیح و یکنواخت انجام بپذیرد. یعنی افراد باید غلظت رنگ موجود بر قسمت‌های مختلف درب را رعایت کنند. به این منظور، می‌توان از ابزارهای مناسب رنگ‌آمیزی که در فروشگاه‌های مختلف وجود دارد استفاده کرد.

پس از انجام مراحل رنگ‌آمیزی انواع درب، می‌توان به کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه نگهداری این تولیدات پرداخت. اصولا نگهداری درب‌های برقی کاری است که بدون آگاهی نمی‌توان آن را انجام داد. بنابراین، می‌توانید با خواندن بخش بعدی، نسبت به نگهداری این تولیدات آگاه شوید و علم خود را در این رابطه تکمیل کنید.


درب کرکره ای پارکینگ
قیمت درب برقی پارکینگ
تعمیر کرکره برقی

نحوه نگهداری درب کرکره برقی

نگهداری درب برقی، نیازمند آگاهی گسترده‌ای در زمینه این تولیدات است. به عنوان مثال، افرادی که خواهان دانستن نکات نگهداری این تولیدات هستند، ابتدا باید درباره نگهداری آن‌ها اطلاعاتی کسب کنند. در این بخش، اطلاعاتی به شما می‌دهیم که با کمک آن ها، بتوانید به نگهداری محصولات مذکور بپردازید.

اولین نکته درباره نگهداری صحیح انواع درب ضد سرقت، استفاده صحیح از ریموت این درب است. استفاده بیش از حد از ریموت، ممکن است سنسورهای درب را دچار مشکل کند. به همین دلیل، بهتر است برای استفاده‌های ضروری‌تر و مهم تر، این درب‌ها را باز و بسته کنید.

نکته دیگری که درباره نگهداری انواع درب ذکر شده است، توجه به کاهش فشار مکانیکی وارده بر این محصول است. به عنوان مثال، هنگام استفاده از این درب ها، نباید فشار اضافی و مضاعفی بر آن وارد کنید. اغلب این فشار‌های مکانیکی، می‌توانند باعث از کار افتادن سنسورهای موجود در درب شوند.

سومین نکته لازم برای نگهداری، اطمینان از بسته و باز شدن کامل درب است. در برخی موارد، افراد هنگامی که درب کامل باز یا بسته نشده است، از آن ورود یا خروج می‌کنند. این کار نیز می‌تواند صدمات جبران ناپذیری به سنسورهای تعبیه شده در این تولیدات وارد کند.


کرکره برقی پارکینگ
عکس کرکره برقی جدید
کرکره برقی مغازه
قیمت درب ریموت دار حیاط کرکره ای

قیمت نهایی درب کرکره‌ای برقی

درحالی که در خانه‌های نوساز، کرکره های برقی عنصر رایج هستند، بسیاری از ساختمان‌های قدیمی فاقد این نوع پوشش پنجره می‌باشند. دلایل بی‌توجهی به نصب این تولیدات در گذشته، بسیار متفاوت است. برخی از سرمایه گذاران، آگاهانه از نصب آن‌ها صرف نظر می‌کردند. برخی دیگر به برنامه ریزی آن‌ها فکر نکردند، برخی دیگر - به دلیل هزینه‌های زیاد - این سرمایه‌گذاری را به بعد موکول کردند.

در حال حاضر، قیمت کرکره های برقی بسیار مقرون به صرفه است. - ارزان‌ترین مدل‌ها را می‌توان با کمتر از چند میلیون تومان خریداری کرد. علاوه بر این، انتخاب آن‎ها بسیار گسترده است و نصب یک مدل مناسب انتخاب شده، افراد را از مراجعه به گزینه‎های دیگر معاف می‎کند. محبوبیت کرکره‌های برقی در حال افزایش است و قیمت آن‌ها اکنون مقرون به صرفه‌تر از سال‌های قبل شده است. به همین دلیل، در چند سال گذشته، شاهد تمایل بالای خریداران و مصرف کنندگان به خرید و استفاده از این تولیدات هستیم.

پیش از سفارش و خرید اینترنتی کرکره برقی، لازم است از یکپارچگی درب کرکره برقی و دیوار اطمینان حاصل شود. در صورت توجه به تمامی ویژگی‌های مثبت و منفی این تولیدات، در نهایت می‌توان مرغوب‌ترین نمونه‌ها را خریداری کرد. به همین منظور، توصیه ما به شما تحقیق و بررسی فراوان در این زمینه است.

کرکره های برقی محافظت در برابر وزش باد شدید، باران، یخبندان و حتی کولاک را فراهم می‌کنند. به این ترتیب راحتی استفاده از ورودی آپارتمان را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهند.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن مارکت

سلام خوشحالیم که ایمن مارکت را انتخاب کردید 🌹

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا