درب آکاردئونی

امروز

حفاظ پشت درب آهنی کشویی چیست ؟ چه کاربردهایی دارد ؟ این ها مجموعه سوالاتی می باشند که ممکن است شما نیز همانند دیگر کاربران با آن ها مواجه بوده و به دنبال دریافت پاسخی مناسب برای این سوالات باشید. درب های آکاردئونی به عنوان نوعی حفاظ باز و بسته شوند شناخته می شوند که بر روی درب های ورودی نصب می گردند. جنس این درب ها از آهن بوده و قابلیت های قابل توجه ای دارند.

در برخی شرایط این حفاظ ها می توانند جایگزین درب ها شده و بر روی چهارچوب عمودی ورودی قرار گیرند. این درب ها می توانند با مزیت های بارز خود از ورود افراد بیگانه جلوگیری نموده و شرایط بهتری را برای شما رقم بزنند. امروزه برندهای معتبر مختلفی در راستای تولید و عرضه این درب های محافظتی فعالیت دارند و شما با خرید از آن ها می توانید صاحب محصولاتی باکیفیت شده و بهترین ها را برای خود رقم بزنید.


درب آکاردئونی

حفاظ پشت درب آهنی کشویی چیست ؟

حفاظ پشت درب آهنی کشویی در واقع نوعی درب از جنس آهن می باشد که مزیت های بیشتری نسبت به درب های دیگر دارد. از این درب ها عمدتا برای محافظت و جلوگیری از ورود افراد بیگانه به ساختمان ها استفاده می شود و امروزه می توان گسترش استفاده از آن را در سراسر دنیا به وضوح شاهد بود.

این درب ها قابلیت های بیشتری علاوه بر جلوگیری از ورود افراد بیگانه دارند که دانستن آن ها می تواند به شما کمک کند تا حین خرید دقت عمل بالاتری را به کار گیرید. قطعا انتخاب و استفاده از قابلیت ها و ابزارهای کاربردی جدید به جای ابزارهای قدیمی نیاز به کسب آگاهی و اطلاعات دارد پس توصیه داریم برای خریدی بهتر تا انتها ما را همراهی کنید.


قیمت درب آکاردئونی

ویژگی های بارز حفاظ درب ضد سرقت آکاردئونی آهنی

در این بخش از نوشتاری که در حال مطالعه آن می باشید قصد داریم تا به بررسی ویژگی های بارز حفاظ درب ضد سرقت آکاردئونی آهنی بپردازیم که اهمیت بسیار بالایی دارند. این درب ها دارای ساختاری بسیار کاربردی بوده و با وجود سطح بالای کاربرد خود ساده‌تر از درب های دیگر می باشند. در واقع می توان گفت همین ساختار ساده درب های آکاردئونی نسبت به سایر سیستم های حفاظتی موجب شده است تا امروزه در سطح گسترده ای مورد استفاده قرار گیرند. همان گونه که بیان نمودیم جنس این نوع حفاظ درب ریلی از آهن بود و مقاومت بسیار بالایی دارد.

اجزای دیگر این درب ها را از جنس پروفیل می سازند و اگر نمونه ای از آن ها را دیده باشید می‌دانید که به دو صورت افقی و عمودی تولید و به بازار عرضه می گردند. حفاظ پشت درب آهنی کشویی امنیت بسیار بالایی دارد و این امر به دلیل استفاده از دو نوع قفل توکار و روکار برای آن می باشد تا به این طریق بتوان بهتر از حریم شخصی خود محافظت نمود. برای تولید این نوع درب ها لازم است استانداردهای خاصی مورد استفاده قرار گیرند تا در نهایت بتوان درب هایی باکیفیت بالا را طراحی کرد. امروزه حفاظ های درب ریلی برای ساختمان و منزل را به صورت دستی و برای پارکینگ ها به صورت ریموتی تولید می کنند.


حفاظ درب آپارتمان

قیمت حفاظ درب ریلی

امروزه درب حفاظ ریلی را به دو شکل زینتی و محافظتی می توان مشاهده نمود که هر کدام قیمت خاص خود را دارند. عمدتا از درب های زینتی آکاردئونی برای پارتیشن بندی استفاده می گردد. شما برای تعیین قیمت این درب ها لازم است عوامل خاصی را مدنظر قرار داده و در این راستا با دقت بیشتری عمل کنید. این درب ها بسته به نوع نیازمندی شما قیمت های متفاوتی دارند بنابراین نمی توان در راستای ان ها تصمیم گرفت.

عوامل موثر قیمت حفاظ پشت درب آهنی کشویی

همان گونه که می‌دانید در حال نوسانات بسیاری بر سر قیمت ها در بازار وجود دارد و همین امر موجب گشته تا نتوان در راستای قیمت درب آکاردئونی فلزی نظر قطعی داد. فاکتورهای مختلفی می توانند بر روی قیمت این درب ها اثرگذار باشند که از بین آن ها می توان موارد زیر را نام برد.

به طور طبیعی با افزایش ابعاد این درب قیمت آن ها نیز افزایش می یابد زیرا برای تولید درب های بزرگتر نیاز به مواد اولیه بیشتری بوده و طراحان لازم است مدت زمان بیشتر را صرف این کار کنند. در این بخش طراحان ابتدا اندازه درب های شما را به دست آورده سپس به تخمین قیمت نهایی خواهند پرداخت.

در بخش قبل نیز بیان نمودیم میزان مواد اولیه ای که برای تولید این درب ها لازم می باشند می تواند قیمت درب آکاردئونی را دستخوش تغییر قرار دهد. افزایش میزان اولیه و استفاده از آهن هایی با کیفیت بالا از مهم عوامل افزایش  قیمت برای این درب ها شناخته می شوند.

مزیت های استفاده از حفاظ درب ریلی

از مهم ترین مزیت های استفاده از حفاظ درب ریلی می توان به موارد زیر اشاره نمود که دانستن آن ها می تواند به شما کمک های شایانی نماید.

در حال حاضر برندهای بسیاری در راستای تولید و عرضه انواع درب های آکاردئونی فعالیت دارند اما نمی توان تمامی این برندها را معتبر دانست. شرکت های معتبر با سوابق درخشان خود به عنوان برترین و معتبرترین برند فروش حفاظ پشت درب آهنی کشویی شناخته می شوند که با خرید از آن می توانید ساحب درب هایی با کیفیت بالا شوید بنابراین بهتر است در انتخاب این برندها دقت عمل لازم را به کار گیرید.


درب آکاردئونی فلزی
انواع درب آکاردئونی

مدل های درب آکاردئونی

دربهای آکاردئونی دارای انواع مختلف و مدل های گوناگون میباشد که از تسمه های از جنس فلز و به وسیله پین هایی که فلزی می باشند به همدیگر متصل شده اند و در یک قاب از جنس فلز قرار گرفته است و به شکل ریلی در عرض خود بسته و باز می گردد و در بازار هم انواع گوناگونی از این نوع درب ها وجود دارد برخی از آنها در اینجا بیان خواهد شد.

 یک نوع از این دربها درب آکاردئونی با اسم دو لوزی و یا دو گل می باشد، نوع دیگر این درب ها دربهای آکاردئونی با اسم یا ۳ گل می باشد و درب هایی میباشد که دو جداره هستند و یا تک جداره، دربهای تک لنگه و یافت دولنگه و دربهای آکاردئونی ساده خواهد بود.

انواع مختلف حفاظ پشت درب آهنی کشویی

با رشد و پیشرفت تکنولوژی ها امروزه می توان مدل های مختلفی از حفاظ درب ریلی را در سطح بازار مشاهده نمود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. از مهم ترین درب های آکاردئونی می توان موارد زیر را نام برد.


قیمت حفاظ آکاردئونی

رنگ حفاظ آکاردئونی آهنی

نوع درب ها رنگ آن و انتخاب کردن آن کاملاً بستگی به آن فضای دارد که قرار است در آن نصب گردد و طبق سلیقه شما خواهد بود و رنگ‌آمیزی آن از یک طرف سبب می گردد تا آن هم طولانی شود و عمر مفید آن بیشتر گردد و همینطور زیبایی آن هم چند برابر شود و کمک می کند تا این که اجزای مختلف ساختمان هم با همدیگر هماهنگ شوند.

اما در مورد این همه رنگ هایی که در آن استفاده می‌شود برخی از آن رنگ ها طرفداران بیشتری دارد و مشتریان هم علاقه مند هستند تا اینکه از این نوع رنگ ها استفاده نمایند.


قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی
نرده درب ورودی منازل
حفاظ در

قیمت حفاظ درب ضد سرقت آکاردئونی در تهران

حفاظ هایی که برای دربهای ضد سرقت وجود دارد در بازار انواع گوناگونی از آن وجود دارد که به وسیله قاب آهنی نصب می شوند و می توانند برای ساختمانها گزینه مناسبی باشند چون به شدت برای امنیت مناسب هست و همینطور کارایی های دیگری هم دارد که برای مغازه‌ها و انبارها از آن استفاده می شود.

 تا اینکه بتوانند از داخل این اماکن حفاظت به عمل بیاید به این شکل درست می‌شود که یکسری پین های فلزی را با یکدیگر متصل می نمایند و آن را در یک قاب از جنس فلز قرار خواهند داد که به شکل کشویی حرکت خواهد نمود و امروز هم انواع گوناگونی از این درب ها در جاهای مختلف به چشم می خورد و می توانند برای ورودی ها به شدت مناسب باشد و خیلی ها هم برای مجتمع های تجاری و مسکونی از این نوع حفاظ ها استفاده می کنند.

محاسبه قیمت درب آکاردئونی

محاسبه نمودن قیمت این نوع درها بسته به برخی عوامل هست اولین عامل ابعاد هست که هر اندازه این نوع درب ها جمع و جور باشند و عرض و طول آنها کمتر باشد سبب میشود تا وزن آن هم کمتر باشد و در نهایت قیمت آن پایین‌تر خواهد بود و هر اندازه عرض و طول آن بزرگتر باشد قیمت آن هم افزایش پیدا خواهد نمود و به اندازه استاندارد آن هم خیلی مشخص نیست.

 اما اکثراً در بازه ۲ تا ۳ متر مربع می‌باشد و دربهای ضد سرقت هم اندازه آنها ۱۱۰ و یا ۲۱۰ هستند که در این اندازه‌ها تولید و عرضه می گردد دومین عامل تاثیرگذار در قیمت قفل تو کار هست که اگر قفل تو کار باشد در این نوع حفاظ ها قطعاً قیمت آن بالا خواهد رفت و عامل بعدی طرح است که هر اندازه طرح آن ساده‌تر باشد و از گل های خیلی سنگین استفاده نگردد قطعاً وزن آن پایین خواهد آمد و قیمت آن ارزان‌تر خواهد بود.

 و اگر طرح‌هایی که مورد استفاده قرار گرفته است پیچیده‌تر باشد و وزن آن بالاتر برود قیمت آن هم بیشتر می‌شود و عامل بعدی تراکم هست که هر اندازه فاصله تیغه هایی که به شکل عمودی می باشد بیشتر باشد یعنی اینکه تیغه های عمودی کمتر استفاده شده، بنابراین قیمت کمتر می گردد و اگر تیغه ها بیشتر باشد و بیشتر به هم نزدیک باشند امنیت آن هم بیشتر خواهد بود و این سبب می‌شود تا آهنگ فولاد بیشتری در آن به کار رفته شود و قیمت آن هم افزایش پیدا کند.


حفاظ آکاردئونی
حفاظ پشت درب آپارتمان

قیمت درب آکاردئونی در کارخانه

درب های که در کارخانه به فروش می‌رسد تا در حالی که در جلوی مغازه به فروش می رسد از نظر قیمت متفاوت است چون کارخانه هزینه‌های اضافی بر دوش او نخواهد بود، لذا قیمت درب ها در کارخانه ارزان‌تر می باشد؛ اما اگر همین محصول در جلوی مغازه دریافت شود قطعاً قیمت آن بالاتر است چون هزینه حمل و نقل و کرایه مغازه و بقیه هزینه‌ها بر روی او کشیده خواهد شد.

قیمت درب آکاردئونی در مغازه

دربهای آکاردئونی اگر در جلوی فروشگاه و مغازه دریافت شود قیمت آن بیشتر هست نسبت به قیمت در کارخانه چون در کارخانه اگر این محصول دریافت شود هزینه اضافه دیگری نداشته است؛ اما اگر از جلوی مغازه خریداری شود چون هزینه های ماشین برای حمل و نقل و هزینه های کرایه مغازه و هزینه های اضافی و جنبی دیگری داشته است که باعث بالا رفتن قیمت این محصول می شود.

قیمت حفاظ آکاردئونی کرج عظیمیه مهرشهر

در شهر کرج تولیدی هایی برای حفاظ های آکاردئونی وجود دارد که در این شهر تولید می شود و بعد وارد بازار می‌شود و فروشگاهها و مغازه های بزرگی در این شهر برای فروش این نوع حفاظ ها وجود دارد و اگر علاقمند هستید تا از قیمت ها باخبر شوید باید به این فروشگاه ها مراجعه نمایید.


حفاظ آهنی درب منزل
حفاظ درب ضد سرقت
حفاظ درب ورودی

مرکز فروش درب آکاردئونی

به دلیل اینکه در شهر تهران استفاده کردن و خرید و فروش این نوع درب ها افزایش پیدا کرده است و بسیاری توان خرید محصول گران‌قیمت را ندارند، میتوانند به وبسایت ما مراجعه کنند و این کالاها را با قیمت ارزان‌تر خریداری کنند.

درب آکاردئونی فلزی
یکی از ساده‌ترین و با جلوه ترین و در عین حال کم هزینه ترین طریقه ها این هست که دو قسمت در داخل یک سال از یکدیگر جدا گردد، بنابراین می‌توان از دربهای که به شکل فلزی و کشویی هستند استفاده نمود و این نوع درب ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است چون ارزان هست و سرعت بالایی برای نصب و اجرای آن خواهد بود و بدون اینکه نیاز به تخریب باشد می‌توان آن را از آنجا برداشت.

 بنابراین همه اینها سبب شده است تا این که طرفداران آن زیاد شود و محبوبیت خاصی پیدا کند و این نوع درها انواع گوناگون و متفاوتی دارد که همین خاصیت هایی که بیان شد و ویژگی‌های بالا در آنها وجود دارد، اما طرح ها و رنگ های گوناگون و الگوهایی که به دلهای شما هست می توان بر روی آن قرار بگیرد و می‌توان برای اداره جات، مسجدها، خانه ها و بیمارستان ها و بقیه جاها از آنها استفاده کرد.

حفاظ آکاردئونی ارزان

عموماً داری و فروش به شکل عمده و انبوه می‌تواند بر روی کاهش قیمت تاثیر زیادی داشته باشد، بنابراین اگر کسی به دنبال این هستیم که این درب ها را به شکل ارزان و با هزینه کردن مقدار کمی تهیه کند، می‌تواند به عمده فروشی ها و کارخانجات مراجعه کنند و یا این که به شکل عمده خریداری کند.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن مارکت

سلام خوشحالیم که ایمن مارکت را انتخاب کردید 🌹

09127800603 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا