جک پارکینگی

امروز

در گذشته مردم مجبور بودند که برای ورود به پارکینگ خانه خودشان از خودروی خود پیاده شوند و درب پارکینگ را باز کنند. اما امروزه و با پیشرفت تکنولوژی، درب های پارکینگ ها با ریموت و به صورت برقی باز می شوند و دیگر مردم نیازی به پیاده شدن از خودروی خودشان را ندارند. جک درب پارکینگ با تنوع بالا و کیفیت مختلفی به تولید می رسد. افرادی که قصد خرید جک درب پارکینگ را دارند، می‌دانند که باید به مرکز فروش جک درب مراجعه کنند.

جک بازویی درب حیاط اتوماتیک در مدل‌های مختلف برقی برای انواع پارکینگ اعم از پارکینگ‌هایی با درب تک لنگه و درب دو لنگه بصورت ریموت کنترلی طراحی و تولید شده اند. قیمت جک پارکینگ آپارتمان بسته به کمپانی تولید کننده، مدل و میزان قدرت جک برقی برای حمل و حرکت دادن درب پارکینگ متفاوت می‌باشد.

در حال حاضر، مراکز مختلفی وجود دارند که خدمات مختلفی را در زمینه خرید جک درب پارکینگ ارائه می کنند. اما اطمینان از کیفیت بالای جک ها، زمانی امکان‌پذیر است که افراد به یکی از بهترین محل های خرید برای جک درب پارکینگ مراجعه کنند. ایمن مارکت، به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات جک پارکینگ، توانسته به یکی از بهترین فروشگاه ها در این زمینه تبدیل شود.


جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ چیست؟

درب های پارکینگ که به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند، از تکنولوژی جک استفاده می کنند. جک ها در واقع، دو بازوی مکانیکی هستند که بر روی لنگه درب نصب می شوند و وظیفه باز و بسته شدن درب های پارکینگ را برعهده دارند.

جک درب پارکینگ در واقع، یک وسیله است که می تواند نیروی الکتریکی را به نیروی مکانیکی تبدیل کند. این نوع جک ها عمدتا با نیروی برق و یا ریموت کار می کنند و به صورت دستی و یا خودکار باز و بسته می گردند. جک درب پارکینگ تنوع بالایی دارد و لازم است که افراد قبل از مراجعه به مرکز فروش جک درب پارکینگ، از جزئیات این درب ها و انواع آن ها مطلع باشند.


جک پارکینگی

تفاوت میان جک در پارکینگ دو لنگه و تک لنگه

یکی از تفاوت های میان جک های موجود در بازار کشور ایران، جک های درب پارکینگ دو لنگه و تک لنگه می باشند. چک پارکینگ دو لنگه و تک لنگه بسته به نوع کاربردی که دارند، می توانند برای فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار گیرند. برای آشنایی شما با این دو نوع جک پارکینگ، در ادامه به تفاوت میان جک درب پارکینگ دو لنگه و تک لنگه اشاره می کنیم.

یکی از رایج ترین جک های درب پارکینگ، جک های درب پارکینگ دو لنگه می باشند. این نوع جک ها بر روی درب هایی نصب می گردند که دارای دو لنگه مجزا از هم می باشند. در زمان نیاز به باز شدن درب، هر نوع بازوی جک، دو لنگه درب را باز می کنند. در صورت نیاز به بسته شدن درب نیز، هر دو باز باعث بسته شدن درب می شوند.

این نوع جک درب پارکینگ، دارای یک بازوی مکانیکی برای باز و بسته کردن درب پارکینگ می باشد. در صورتی که درب پارکینگ به صورت تک لنگه باشد، می توان از این نوع جک برای درب پارکینگ استفاده کرد. جک های درب پارکینگ تک لنگه به دلیل اینکه باید یک لنگه از درب را باز و بسته کنند، می توانند وزن بسیار زیادی را نیز تحمل کنند.

بهترین نوع جک موجود در بازار کشور ایران

در حال حاضر تنوع بسیار بالایی از جک درب پارکینگ همچون جک پارکینگ کامفورت در بازار کشور ایران وجود دارد. افرادی که علاقه مند به خرید جک درب پارکینگ از مرکز فروش این جک ها هستند، می توانند به یکی از مراکز فروش مراجعه کنند و جک مناسب و مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

لازم به توضیح است که برندهای ایرانی و خارجی زیادی وجود دارند که اقدام به ارائه جک های پارکینگ با کیفیت کرده اند. بنابراین، شما می توانید با کمی تحقیق، بهترین برند تولید کننده جک درب پارکینگ را شناسایی کنید و از آن برند اقدام به خرید جک پارکینگ نمایید.


جک درب پارکینگ ارزان

نکات مهم برای خرید جک درب پارکینگ

به غیر از اینکه انتخاب برند جک درب پارکینگ، اهمیت بسیار زیادی بر روی انتخاب شما صحیح شما دارد؛ یک سری نکات نیز وجود دارند که می توانند به شما برای خرید جک درب پارکینگ مناسب کمک کنند. در نظر داشته باشید که طول عمر جک درب پارکینگی که به درستی انتخاب شود، بسیار بالاتر از طول عمر جک هایی است که به درستی و بر اساس وزن هر درب انتخاب نمی شوند. بنابراین، قبل از خرید جک درب پارکینگ از مرکز فروش این جک ها، به نکات زیر توجه داشته باشید.

به طور کلی، هر یک از درب هایی که در بازار کشور ایران وجود دارند دارای وزن و اندازه مشخصی هستند. هر چقدر وزن یک لنگه از درب پارکینگ بیشتر باشد، قدرت جابجایی جک درب پارکینگ نیز باید بیشتر باشد.

بنابراین، قبل از خرید جک درب پارکینگ از مرکز فروش این جک ها، به میزان قدرت جابجایی جک درب پارکینگ توجه داشته باشید.

یکی دیگر از مشخصات جک درب پارکینگ، توانایی جابجایی هر لنگه می باشد. هر یک از لنگه های درب پارکینگ شما باید چقدر جابجا شود؟ 2 متر، 3 متر و یا بیشتر؟ بنابراین، قبل از خرید جک در پارکینگ، به اینکه جک مورد نظر شما چقدر می تواند هر لنگه را جابجا کند و درب پارکینگ شما چقدر باشد جابجا شود، توجه داشته باشید.

یکی دیگر از نکاتی که باید در هنگام خرید جک درب پارکینگ به آن توجه داشته باشید این است که جک درب پارکینگ دارای سنسور تشخیص مانع می باشد یا خیر!

اکثر جک های درب پارکینگ جدید دارای این سنسور هستند. این جک ها می توانند موانع مختلف را تشخیص دهند و در صورت تشخیص مانع از حرکت بایستند. در صورت عدم وجود این سنسور، ممکن است که درب پارکینگ بدون توجه به عبور خودرو، انسان و ... باز و بسته شود. این موضوع می تواند برای یک ساختمان مسکونی، تجاری و ... بسیار خطرناک باشد.


هزینه نصب جک پارکینگی
خرید جک درب پارکینگ

قیمت جک پارکینگ چگونه محاسبه می شود؟

حتما برای شما پیش آمده است که به یک مرکز فروش جک درب پارکینگ مراجعه کرده باشید و با قیمت های متفاوت جک های درب پارکینگ مواجه شده باشید. حتما این سوال برای شما مطرح شده که قیمت جک درب پارکینگ چگونه محاسبه می شود؟

عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند بر روی قیمت نهایی جک درب پارکینگ تاثیر بگذارند که در ادامه این عوامل را بررسی می کنیم.

جک های درب پارکینگ در برندهای مختلفی به تولید می رسند و هر کدام کیفیت های متفاوتی دارند. جک های خارجی دارای قیمت بالاتری نسبت به جک های ایرانی می باشند.

همچنین، نوع گارانتی جک درب پارکینگ در قیمت آن تاثیر دارد. گارانتی های جک درب پارکینگ از  سال شروع می شوند و تا 3 سال و بالاتر نیز ارائه می گردند.

هر چقدر جک درب پارکینگ وزن بیشتری را تحمل کند، می تواند قیمت بالاتری نیز داشته باشد. بنابراین، توصیه می شود که بر اساس نیاز خودتان اقدام به خرید جک درب پارکینگ کنید تا هزینه بیشتری ندهید.

بدیهی است که یک جک دو لنگه، قیمت بالاتری نسبت به یک جک تک لنگه دارد. همچنین، موتورهای ریلی باز و بسته کننده درب های پارکینگ، دارای قیمت بالاتری نسبت به جک های دیگر می باشند.


قیمت جک بیرون بازشو درب خانه
جک درب بازکن برقی

نحوه نصب جک پارکینگی؛ آیا به تخصص نیاز است؟

بعد از خرید یک جک پارکینگ، باید به فکر نصب آن باشید. برای نصب جک درب پارکینگ نیاز به تخصص بسیار زیادی می باشد. با توجه به بالا بودن قیمت جک های درب پارکینگ، سعی کنید که حتما به مراکز و شرکت های نصب معتبر در این زمینه اعتماد کنید تا دچار مشکل نشوید.

هزینه نصب جک درب پارکینگ بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می شود. برخی از جک های پارکینگ به دلیل پیچیدگی نصبی که دارند، در زمان بیشتری نصب می گردند. از طرف دیگر، دستمزد افراد برای نصب این جک های پارکینگ بیشتر از جک های پارکینگ معمولی است.


انواع جک درب پارکینگ
مرکز جك درب پاركينگ

ایمن مارکت؛ مرکز فروش جک درب پارکینگ

ایمن مارکت به عنوان بهترین مرکز فروش جک درب پارکینگ، می تواند بهترین جک های درب پارکینگ را با قیمت مناسب ارائه کند. در صورتی که به دنبال یک مرکز خرید جک پارکینگ هستید که قیمت مناسبی از جک های پارکینگ را به شما ارائه کند، می توانید به ایمن مارکت مراجعه کنید!

با توجه به اینکه خرابی جک پارکینگ، به معنای خراب شدن عملکرد درب اتوماتیک پارکینگ است، لازم است که افراد حتما به فروشگاه های معتبر در زمینه خرید جک درب اعتماد کنند. ایمن مارکت با ارائه بهترین برندهای جک درب پارکینگ با قیمت مناسب، می تواند به تمامی افراد برای خرید جک درب پارکینگ با هر بودجه ای کمک کند.


قیمت جک درب پارکینگ ایرانی
جک برقی درب حیاط

در این مقاله سعی کردیم در رابطه با جزئیات جک درب پارکینگ و انواع این جک ها صحبت کنیم. با توجه به اهمیت کارکرد مناسب این جک ها، به نظر می رسد که می توان با انتخاب یکی از بهترین مرکز خرید جک درب پارکینگ، تا سال های سال از این جک ها استفاده کرد.

طول عمر جک درب پارکینگ، به انتخاب مناسب جک بستگی دارد. بنابراین، قبل از خرید یک جک درب پارکینگ، به نکاتی که در این مقاله به آن ها اشاره کردیم توجه داشته باشید. همچنین، می توانید با مشورت با کارشناسان ایمن مارکت، بهترین جک درب پارکینگ را بر اساس نیاز خود خریداری نمایید.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن مارکت

سلام خوشحالیم که ایمن مارکت را انتخاب کردید 🌹

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا