حفاظ دیوار

امروز

حفاظ دیوار ساختمان یکی از قسمت های مهم در ساختمان به حساب می آید. به دلیل این که رشد جمعیت روز به روز سیر تصاعدی دارد، همچنین موضوع جرم هم در این راستا حالت تصاعدی پیدا می کند. در نتیجه مردم نسبت به هر زمان دیگر نیاز به ایجاد امنیت بیشتر دارند. حفاظ های دیواری موجب افزایش امنیت و آرامش ساختمان می شود. به این صورت که ساکنین ساختمان با خیالی آسوده می توانند ویلا و یا منزل خود را برای مسافرت ها ترک نمایند. و خیالشان از این موضوع راحت باشد که هیچ فردی دیگر نمی تواند به داخل خانه ی آن ها ورود داشته باشد.

حفاظ های دیواری که در انواع مدل های گوناگون و مختلفی در بازار فروش موجود می باشند، نقش سربازان فولادین و نیزه به دست را دارند که سر دیوارها نگهبانی می دهند. برای همین خاطر حفاظ های دیواری موجب ایجاد و افزایش امنیت ساختمان می شوند. کمتر سارقی جرات بالا رفتن از دیواری که به وسیله ی حفاظ های دیوار پوشش داده شده اند، را دارد. چون احتمال عبور از این حفاظ ها نزدیک به صفر است. و به دلیل نوک تیز انواع حفاظ های دیواری حتما دچار جراحت و آسیب می شود. در ادامه به بررسی معرفی انواع نرده حفاظ دیواری و عوامل تاثیر گذار بر انتخاب نوع حفاظ دیوار، ویژگی های آن و چگونگی محاسبه ی قیمت حفاظ های دیواری و بررسی حفاظ های آهنی و فلزی سر دیوار خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات کافی در این زمینه تا آخر مقاله همراه ما باشید.


حفاظ دیوار

عوامل تاثیر گذار بر انتخاب نوع حفاظ های دیوار


قیمت نرده حفاظ روی دیوار
حفاظ دور دیوار حیاط جدید

بررسی ویژگی های حفاظ دیوار

حفاظ دیوار دارای پارامترها و ویژگی های زیادی است. این ویژگی ها با توجه به نوع حفاظ ها متغیر می باشد. در صورتی که با این پارامترها و ویژگی ها آشنایی داشته باشید می توانید در انتخاب نوع حفاظ دیواری خود با توجه به کارایی مدنظرتان، حرفه ای تر رفتار کنید. ویژگی ها و پارامترهای این محصول به شرح زیر است:


نرده حفاظ
قیمت نرده آهنی روی دیوار
انواع حفاظ دیوار

معرفی انواع نرده های حفاظ دیواری

بررسی حفاظ نرده فرفورژه: حفاظ های دیواری فرفورژه علاوه بر این که بسیار مقاوم و قوی هستند، از طرح ها و مدل های متنوع و جذابی هم برخوردار هستند. و با نصب این حفاظ ها بر روی دیوار می توانید جلوه ی بسیار جذاب و شیکی به ساختمان خود دهید. این حفاظ های دیواری به دلیل استحکام بالایی که دارند، از قیمت های بالاتری برخوردار هستند. ولی خوب در این راستا باید بگوییم که هزینه ی بالای این حفاظ ها امنیت بالایی هم به همراه خود دارد. تنها نکته ی ضعفی که این نرده ها دارند در نگهداری و رسیدگی دائمی آن است. به این صورت که این حفاظ های دیواری باید به صورت مستمر هر دو سال یا سه سال یک بار نقاشی شوند.

بررسی حفاظ نیزار: نام این حفاظ دیواری برگرفته از ظاهر آن است. این حفاظ ساختمان علاوه بر تامین امنیت ساختمان، یک نوع دکوراسیون هم به حساب می آید. چون از ظاهری بسیار زیبا و جذاب برخوردار است. طراحی و تولید این حفاظ ها بسیار زیبا و امن می باشد. از جمله مزیت های این حفاظ ها در این است که تمامی شاخه های حفاظ یکی به یک پایه و شاسی جوشکاری شده است. شاخه های اصلی و بزرگتر هم از بالا به همدیگر جوش زده می شوند، برای همین خاطر امکان شکستن آن ها در اثر ضربه وجود ندارد. به دلیل میزان بالای جوشکاری شاخه های این حفاظ از استحکام بالاتری برخوردار است.


حفاظ دیوار حیاط
نرده دیواری
خرید حفاظ فلزی دیوار خانه

بررسی حفاظ دیواری لیلیوم

حفاظ دیواری لیلیوم، یکی از زیباترین حفاظ های مورد استفاده می باشد. امنیت این حفاظ ها بسیار بالاتر از مدل شاخ گوزنی است. طرح این حفاظ ها برگرفته از گل زیبای لیلیوم است و برای همین دلیل این نام به آن داده شده است. یکی از اصلی ترین نکات  در مورد این حفاظ ساختمان، باز شدن شاخه های آن از مرکز می باشد. به این صورت که شاخه های این حفاظ از قسمت پایین و پایه به سمت بالا گسترده‌تر می شود. و هر اندازه که ارتفاع آن زیاد می شود، شاخ و برگ این طرح گسترده‌تر شده و تکرار می شود. برای همین دلیل است که امکان تولید این حفاظ در ارتفاع های سفارشی وجود دارد.

این حفاظ دیوار به عنوان یکی از حفاظ های بسیار خاص و جذاب به شمار می آید. و انتخاب اکثر افراد مشکل پسند است. برای ساخت این نوع حفاظ از دو رنگ زمینه ی سیاه و گل مسی و یا زمینه سفید و گل های طلایی استفاده می شود. البته در برخی موارد هم از رنگ قهوه ای سوخته برای رنگ کاری این حفاظ دیوار استفاده می شود. قیمت این حفاظ در مقایسه با سایر مدل های حفاظ های دیواری شاید کمی گران به نظر برسند، دلیل آن هم استفاده از 85 غنچه گل در یک متر حفاظ لیلیوم است.


قیمت هر متر حفاظ آهنی
نرده روی دیوار
حفاظ حیاط

بررسی حفاظ دیواری بوته ای:

حفاظ بوته ای یکی دیگر از انواع حفاظ دیوار است که از محبوبیت ویژه ای بین طرفداران خود برخوردار است. این حفاظ دارای طراحی بسیار زیبا و جذابی می باشد. همین امر موجب ایجاد جلوه و ظاهر بسیار شیک و جذابی به نمای ساختمان می شود. حفاظ دیواری بوته ای تایید شده به وسیله ی نیروی انتظامی می باشد، چون در برابر انواع سارقان و دزدان بسیار ایمن است. و کمتر دزدی جرات می کند که از روی دیوارهایی که به وسیله ی حفاظ بوته ای پوشش داده شده اند، رد شوند. چون این کار تقریبا غیر ممکن است. همه ی این موارد موجب شده است که این حفاظ به یکی از محبوب ترین حفاظ های مورد استفاده در ساختمان تبدیل شوند. در حفاظ های بوته از 4 ردیف اصلی و فرعی استفاده شده است. همین مورد موجب شده است که عرض حفاظ دارای متراژ بیشتری باشد.

حفاظ بوته ای نوعی دیگر از حفاظ های خاردار است که بر روی دیوارها جهت ایجاد امنیت و آرامش خاطر ساکنین آن ساختمان اجرا می شود. از جمله مزیت های این حفاظ در این است که به خاطر وجود شاخه های پر پیچ و خم و تیزی که دارد، عبور از آن امکان‌پذیر نمی باشد. و برای همین خاطر است که به عنوان یک سپر امنیتی و ضد صعود می باشد. نصب این حفاظ آسان و بی دردسر است. حفاظ های بوته ای در ارتفاع های متفاوت قابل اجرا است.


نرده آهنی دیوار حیاط
نرده محافظ دیوار
تولید حفاظ نرده ای دیوار

چگونگی محاسبه قیمت و خرید حفاظ های روی دیوارپاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن مارکت

سلام خوشحالیم که ایمن مارکت را انتخاب کردید 🌹

09127800603 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا