راهبند کنترلی

امروز

 راهبندهای بازویی یکی از بهترین راهبندهایی هستند که برای پارکینگ های منازل مسکونی، مراکز تجاری، ساختمان ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند. خرید راهبند بازویی باید در مرکز فروش معتبر این راهبندها انجام شود تا افراد بتوانند از کیفیت بالای این راهبندهای بازویی بهره‌مند گردند. ایمن مارکت به عنوان یکی از بهترین مرکز خدمات فروش انواع راهبندهای بازویی، توانسته بهترین مدل راهبند ها را با قیمت مناسب ارائه کند.

برای خرید راه بند ریموت کنترلی، بهتر است که ابتدا با یک سری نکات آشنا شوید. در ادامه این مقاله قصد داریم جزئیات راهبندهای بازویی ریموت کنترلی، چگونگی محاسبه قیمت راهبند اتوماتیک و ... را ذکر کنیم.


راه بند برقی

راهبند بازویی

همانطور که از نام این محصولات مشخص است، راهبندها وسیله هایی هستند که برای بند آوردن راه مورد استفاده قرار می گیرند. تعریف ذکر شده، یک تعریف ساده برای راهبندهای پارکینگ ها است. راهبندهای بازویی یکی از انواع راهبندهایی است که با یک بازو متحرک، باعث باز و بسته شدن راه می شود.

راهبندهای بازویی، در پارکینگ های عمومی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند و انواع مختلفی نیز دارند. در حال حاضر، بسیاری از پارکینگ های ساختمان های تجاری و برخی از آپارتمان ها، دارای راهبندهای بازویی می باشند. به دلیل اینکه تردد ماشین ها و خودروها در این مراکز زیاد است، به نظر می رسد که راهبندهای بازویی انتخاب مناسب تری از درب های ریموت دار می باشند.

خرید راهبند بازویی؛ این نوع راهبند برای کدام پارکینگ ها مناسب است؟

راهبندهای بازویی یکی از انواع راهبندهایی است که می تواند برای تمامی پارکینگ ها مورد استفاده قرار گیرد. خرید راهبند بازویی باید در مرکز فروش این راهبندها انجام شود تا افراد اطمینان حاصل کنند که یک راهبند با کیفیت و مناسب را خریداری کرده اند.

خرید راهبندهای بازویی برای پارکینگ هایی که پر رفت و آمد هستند و امکان قرار دادن درب جک دار، برای آن ها وجود ندارد، توصیه می شود. این راهبندها می توانند در شکل ها و طرح های مختلفی خریداری شوند. برخی از راهبندهای بازویی به صورت خم شونده می باشند و مناسب فضاهای کوچک‌تر هستند.

به هر حال خرید راهبند بازویی برای پارکینگ های پر رفت و آمد بسیار توصیه می شود. اما لازم است که افراد برای خرید این نوع راهبند، به یک سری نکات توجه داشته باشند تا از خرید خودشان پشیمان نشوند.


قیمت راهبند

نکات مهم برای خرید راهبند ریموت کنترلی پارکینگ

راهبندهای بازویی دارای یک تکنولوژی جدید و مدرن هستند، اما واقعیت این است که این تکنولوژی زیاد هم پیچیده نیست. چه راهبندهای بازویی ریموت دار و چه راهبندهای بازویی کنترلی، می توانند با موتور قوی و بازوی با کیفیت تا سال های سال برای شما کار کنند. اما برای خرید راهبند بازویی، باید به یک سری نکات توجه داشته باشید.

در واقع، با توجه به اینکه هر یک از پارکینگ های مسکونی و غیر مسکونی، دارای شرایط مختلفی هستند، راهبندهای بازویی نیز با شرایط مختلفی به تولید رسیده اند و هر کدام ویژگی های خاصی دارند. لذا توصیه می شود قبل از مراجعه به مرکز فروش راهبند بازویی، به نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، توجه داشته باشید.

یکی از مهم ترین نکاتی که باید برای خرید راهبند بازویی ریموت کنترلی به آن توجه داشته باشید، طول مجاز بازوی راهبند است. راهبندهای بازویی یا داروی طول 3 متر و یا دارای طول 5 متر می باشند. البته در صورت نیاز می توان بازوهای کوتاه تر و بلندتر (مانند 2 متر و 6 متر) را نیز سفارش داد و برای پارکینگ ها مورد استفاده قرار داد.

به هر حال، حتما قبل از خرید راهبند بازویی از مرکز خرید راهبند، به میزان طول راهبند مورد نیاز پارکینگ خودتان توجه داشته باشید.

یکی دیگر از نکاتی که باید در هنگام خرید راهبند بازویی به آن توجه داشته باشید، سرعت باز و بسته شدن بوم راهبند است. به طور کلی، هر یک از پارکینگ ها به دلیل رفت و آمد خاصی که دارند، نیاز به سرعت خاصی برای باز و بسته شدن بوم نیز دارند.

بنابراین، قبل از خرید راهبند بازویی به این موضوع که نیاز است بوم راهبند سریع بسته شود یا آهسته توجه داشته باشید.

هر یک از راهبندهای بازویی دارای تعداد دفعات مجاز برای باز و بسته شدن در طول روز می باشند. اگر شما بیشتر از کارایی مجاز این راهبندها، از آن ها کار بکشید، باید منتظر خرابی و استهلاک آن ها نیز باشید.

بنابراین، بسته به میزان رفت و آمد خودروها در پارکینگ شما، بهترین راهبند بازویی را بر اساس تعداد دفعات مجاز باز و بسته شدن انتخاب کنید.

در صورتی که سقف پارکینگ شما کوتاه است، نمی توانید اقدام به خرید راهبندهای بازویی با طول زیاد کنید. این راهبندهای بازویی در زمان باز شدن، به سقف برخورد می کنند و با خرابی مواجه می شوند. راهبندهای بازویی که دارای بازو یا همان بوم خم شونده می باشند، بهترین گزینه برای پارکینگ های با سقف کوتاه هستند.

در بهترین مرکز فروش راهبند بازویی، می توانید به جای خرید راهبندهای بازویی معمولی اقدام به خرید راهبندهای بازویی خم شونده کنید.

در صورتی که نور پارکینگ به اندازه ای نباشد که خودروها به راحتی تردد کنند و بازوی راهبند را مشاهده کنند، می توان از راهبندهای بازویی LED دار استفاده کرد. خرید راهبندهای بازویی ال ای دی دار برای پارکینگ های تاریک و بدون نور، بسیار مفید می باشد.


گیت ورودی پارکینگ
خرید راه بند

قیمت خرید راهبند اتوماتیک

راهبندهای بازویی در برندهای مختلفی به تولید می رسند و هر کدام کیفیت های مختلفی دارند. اینکه افراد کدام یک از برندهای راهبند بازویی را انتخاب کنند، در قیمت نهایی یک راهبند بازویی تاثیر می گذارد. برخی از راهبندهای بازویی دارای ظاهری زیبا و گول زننده می باشند؛ اما متاسفانه کیفیت خوبی ندارند و پس از چند سال و یا حتی چند ماه کار کردن کارایی خود را از دست می دهند.

بنابراین، برای خرید یک راهبند بازویی با کیفیت، ابتدا باید به یک مرکز فروش راهبند مطمئن مراجعه کنید. پس از آن می توانید، بهترین راهبند بازویی را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که همیشه قیمت را فدای کیفیت نکنید! زیرا شما می بایست تا سال ها از راهبندهای بازویی استفاده کنید.

بنابراین، عوامل مختلفی مانند برند راهبند بازویی، کیفیت راهبند بازویی، خم شونده و یا ثابت، طول راهبند، قدرت موتور و ... بر روی قیمت خرید راهبند بازویی تاثیر می گذارند.


راهبند خودرویی
نصب میله جلوی درب پارکینگ راهبند

ایمن مارکت؛ مرکز فروش و نصب راه بند بازویی

ایمن مارکت به عنوان یکی از بهترین فروشگاه های فروش راهبندهای بازویی، بهترین خدمات را در زمینه فروش این راهبندها ارائه می کند. در حال حاضر، می توان بهترین راهبندهای بازویی ریموت کنترلی را برای پارکینگ های مسکونی و غیر مسکونی از طریق ایمن صنعت خریداری کرد.

خرید راهبند بازویی خم شونده، راهبندهای بازویی دو سرعته و ... در ایمن مارکت امکان‌پذیر است. تمامی راهبندهای بازویی ارائه شده در این فروشگاه، دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و قیمت مناسبی دارند. گارانتی راهبندهای بازویی ایمن مارکت، کاملا معتبر هستند و این موضوع یعنی اینکه شما می توانید، با خیالی راحت اقدام به خرید راهبندهای بازویی از این فروشگاه کنید.

همچنین، در صورتی که به دنبال یک شرکت نصب راهبند بازویی می گردید، می توانید به ایمن مارکت اعتماد کنید.


قیمت راهبند پارکینگ
راهبند نگهبانی

راهبند بازویی ریموت دار یا کنترلی؟ کدام راهبند بازویی را خریداری کنم؟

راهبندهای بازویی که در فروشگاه های معتبر به فروش می روند، یا به صورت ریموت دار و یا به صورت کنترلی می باشند. مرکز فروش راهبند بازویی باید بر اساس نیاز افراد یا راهبندهای بازویی ریموت دار و یا راهبندهای بازویی کنترلی را به افراد ارائه کند.

راهبندهای بازویی ریموت دار و کنترلی، هر دو دارای کیفیت بالایی می باشند. اما اینکه شما کدام نوع راهبند بازویی را انتخاب کنید، بستگی به این دارد که چه نیازی داشته باشید. راهبندهای ریموت دار، باید ریموت کنترل می شوند و به صورت اتوماتیک نیستند. این راهبندها مناسب مکان هایی هستند که رفت و آمد در آن ها محدود است.

اما راهبندهای بازویی کنترلی، به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند. این راهبندها دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به دیگر راهبندها می باشند. زیرا یک سنسور برای تشخیص محدودیت های رفت و آمد در آن ها به کار می رود.

معمولا راهبندهای بازویی کنترلی با سیستم پلاک خوان هوشمند سازی شده اند. بنابراین، می توان این راهبندها را برای مراکز مسکونی که رفت و آمد خودروها با یک پلاک مشخص در آن جا صورت می گیرند، استفاده کرد.

در این مقاله سعی کردیم توضیحات مختلفی در رابطه با جزئیات راهبندهای بازویی ارائه کنیم. در حال حاضر راهبندهای بازویی به دو صورت ریموت دار و کنترلی قابل تهیه و استفاده در پارکینگ ها می باشند. اینکه شما کدام یک از راهبندهای بازویی را انتخاب کنید، بستگی به کارایی مورد نیاز شما دارد.

اما فارغ از نوع راهبند بازویی، باید به مرکز فروش راهبند بازویی توجه داشت. خرید راهبندهای بازویی باید در فروشگاه های معتبر انجام شود. در غیر این صورت این احتمال وجود دارد که افراد پس از گذشت مدت زمان کوتاهی شاهد خرابی راهبند بازویی باشند. ایمن مارکت به عنوان بهترین محل خرید راهبند بازویی شناخته شده که می تواند بهترین راهبندهای بازویی را با قیمت پایین و گارانتی معتبر ارائه کند.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن مارکت

سلام خوشحالیم که ایمن مارکت را انتخاب کردید 🌹

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا