حفاظ نیزار

امروز

کاربرد اصلی حفاظ نیزار برای استفاده در ساختمان ها می باشد. در این مقاله به حفاظ نیزار و مزایای آن بیشتر می پردازیم.

خوب است بدانید استفاده از حفاظ نیزار می تواند امنیت ساختمان را بسیار بالا ببرد. حفاظ نیزار یکی از بهترین و لوکس ترین مدل ها می باشد و به جای حفاظ قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه یکی از بهترین و مناسب ترین حفاظ ها برای خانه و ویلا محسوب می شود.آمارها نشان می دهد معماران در میان تمام حفاظ ها، حفاظ نیزار را بهترین نوع حفاظ می‌دانند.

توجه داشته باشید حفاظ نیزار از شکل واحدی برخوردار نیست و زیبایی آن هم به همین دلیل می باشد. حفاظ نیزار یک حفاظ بسیار شیک و لوکس محسوب می شود. این حفاظ امنیت ساختمان ها را بسیار افزایش می دهد. علاوه بر این دیگر استرس از دست دادن جان و مال خود را نخواهید داشت. زیرا طراحان حفاظ نیزار به صورت کاملا هنرمندانه با رعایت تمام نکات ایمنی این حفاظ را طراحی نموده اند. بهتر است بدانید این مدل حفاظ از طبیعت الهام گرفته است. به همین علت دارای زیبایی های خاص خود می باشد. امکان هر عبوری از حفاظ نیزار برای سارقین غیر ممکن می باشد. این سبک حفاظ طرفداران زیادی دارد و از پرفروش ترین حفاظ های موجود در بازار محسوب می شود.


حفاظ نیزار

حفاظ نیزار چه ویژگی هایی دارد؟

در میان تمام حفاظ های دیوار، می توان حفاظ نیزار را یکی از مناسب ترین و امن ترین حفاظ ها به شمار آورد. بهتر است بدانید مدل های زیادی از این نوع حصار موجود می باشد که جوشکاری آن ها با اتصالات گوناگونی صورت می گیرد. البته لازم به ذکر است که هر چقدر احتمال شکستگی بالاتر باشد کیفیت هم افزایش می یابد.

کاربرد حفاظ نیزار

حفاظ نیزار کاربرد متنوعی دارد. این مدل حفاظ به طور معمول به شما این امکان را می دهد که امنیت ساختمان و محل زندگی خود را افزایش دهید. شما باید مطمئن باشید که امنیت ساختمان با این حفاظ تامین است.

حفاظ نیزار چگونه تولید می شود؟

ساخت حفاظ نیزار به گونه ای می باشد که میلگردها با سایزهای 10 یا 12 میلیمتر پس از خرید از کارخانه به محل تولید حمل می شود. شاخه های میلگرد به اندازه های دلخواه و دقیقا مطابق با سفارشات مورد نظر شما برش داده می شوند. برش ها حتما باید به وسیله گیوتین ویژه ای به صورت مورب با نوک بسیار تیز باشند. بعد از برش با پرس و در قالب های مخصوص هر قطعه خمکاری می شوند.

در بخش جوشکاری قطعات سایز شده میلگرد که نوک آن ها خمکاری و تیز شده و باید به شاسی اصلی جوشکاری شوند. توجه داشته باشید قطر میلگرد باید 10 یا 12 میل باشد.

حفاظ از نوع نیزار

حفاظ نیزار در چه ابعاد و اندازه ای تولید می شود؟

حفاظ نیزار معمولا مطابق سفارش مشتری در اندازه های متفاوت تولید می شود. اما سایزهایی که معمولا کاربرد زیادی دارد به شرح زیر است:

ارتفاع: در نرده مدل نیزار ارتفاع 100 و 120 سانتی‌متر مناسب می باشد اما گاهی اوقات 80 و 90 سانت هم ساخته می شود. مناسب ترین ارتفاع برای نیزار 120 سانتی‌متر است.

عرض: بر اساس ارتفاع از 50 تا 70 سانتی‌متر.

شاسی: پروفیل 80*40 یا 60*40 تسمه 4 یا 5 سپری 3 یا 4 به عنوان شاسی قابل استفاده می باشند. انتخاب شاسی به ارتفاع نرده و قطر میلگردها بستگی دارد.

ضخامت: قطر میلگردها 10 یا 12 میلیمتر


قیمت حفاظ دیواری نیزار

حفاظ نیزار چگونه نصب می شود؟

حفاظ نیزار اغلب در طول های متفاوت تولید می گردد و به هیچ عنوان نمی توان گفت که مقدار مشخصی برای آن وجود دارد. باید در نظر داشته باشید که حتما در هنگام دیوارکشی پلیت هایی با آکس های به اندازه یک متر مورد استفاده قرار می گیرد. فاصله صفحاتی که به عنوان پایه روی دیوار نصب می گردد مرکز به مرکز باشد و یا پایین‌تر از یک متر می باشد. اگر پیش و یا پس از دیوارکشی این مدل حفاظ ها روی دیوار نصب نگردد بایستی روی دیوارها با مته و دریل نصب شوند. خوب است بدانید پیم ها باید به گونه ای باشند که شما بتوانید دو طرف شاسی حفاظ قرار دهید. بعد از آن شما قادر خواهید بود این حفاظ ها را در میان پیم ها قرار دهید و آن ها را به طور دقیق جوش دهید. بعد از این که کار تمام شد لکه گیری انجام می گیرد که موجب می شود رنگ حفاظ نیزار ها خیلی دقیق حفظ شود.

 

استفاده از نرده روی دیوار نیزاری چگونه انجام می شود؟

اگر در حفاظ نیزار از الکترودهای عادی روکش دار استفاده کردید پس باید حتما پس از هر تک جوش، تمام نقاط به خوبی تمیز شود. یکی از مهم ترین نکته هایی که باید بدانید همین می باشد، چرا که در غیر این صورت تمام رنگ به سطح کار می چسبد و جدا شدن آن دشوار می باشد. علاوه بر این با گذشت زمان دچار پوسیدگی و زنگ زدگی می شود. در نرده های نیزار شاخه های فرعی و اصلی به طور مستقیم به یک شاسی باید نصب شود. در قسمت بالا نیز چندین نقطه به یک دیگر جوش داده می شوند. باید توجه داشته باشید به این دلیل است که نقاط جوشکاری بسیار کمتر می شود. شما قادر خواهید بود  با استفاده از دستگاه هایی که جوش co2 دارند و علاوه بر این به جای الکترود روکش دار از سیم جوش استفاده نمایید.

دلیل انتخاب حفاظ نیزار

همانطور که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم حفاظ نیزار می تواند امنیت ساختمان را به شدت بالا ببرد. اگر شما نتوانید امنیت منزل مسکونی خود را حفظ نمایید در حقیقت اصلی ترین بخش را نقض نموده اید. به همین علت استفاده از حفاظ نیزار به شما کمک فراوانی می کند.

نرده کشی نیزار چگونه انجام می شود؟

جوشکاری در حفاظ نیزار بسیار اهمیت دارد و به نکات زیادی باید توجه داشته باشید. اگر پیش از تایم دیوارکشی روی دیوارهای متفاوت پلیت نصب نشده باشد حتما بایستی روی دیوارها با دریل و مته سوراخ هایی ایجاد کرد. یکی از مهم ترین نکته ها این است که حتما از نمایندگی معتبر خریداری نمایید تا بتوانید بهترین محصول را خریداری نمایید.

اگر به حفاظ دیوارهای زندان ها دقت کنید می توانید نرده های روی زندان را ببینید، عبور و فرار از زندان امری محال می باشد. امروزه وجود حفاظ روی دیوارها نه فقط برای زندان بلکه برای خانه ی مسکونی نیز اهمیت فراوان دارد. در سال های گذشته از نرده های ساده آهنی برای خانه ها استفاده می شد اما امروز حفاظ نیزار مورد توجه قرار گرفته است. حفاظ نیزار زیبایی زیادی به محیط می بخشد.


خرید نرده نیزار آهنی

رنگ بندی و شکل ظاهری حفاظ نیزار به چه صورت می باشد؟

حفاظ نیزار نسبت به دیگر حفاظ ها از استحکام و استقامت زیادی برخوردار می باشد. توجه کنید با خرید این مدل حفاظ و نصب و اجرای آن روی منازل مسکونی می توانید به امنیت آن کمک فراوانی کنید. در کنار آسایش و امنیت، حفاظ نیزار طراحی زیبا و خاص به ساختمان می بخشد و در نوع خود بسیار جذاب و چشم نواز می باشد.

حفاظ نیزار شامل  رنگ سفید، طلایی، قهوه ای و مشکی می باشد و مشتریان می توانند با توجه به سلیقه خود آن را انتخاب کنند. با انتخاب رنگ مورد نظرتان می توانید تناسب بین دیوار و منزل مسکونی خود ایجاد نمایید.


حفاظ نیزاری
تولید کننده حفاظ مدل نیزار

حفاظ نیزار چه مزایایی دارد؟

حفاظ نیزار مزایای زیادی دارد که مهم ترین آن ها را در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم:

سایز بندی مناسب

یکی از این مزایای حفاظ نیزار انتخاب سایز دلخواه شما می باشد. شما می توانید نیزار دلخواه خود را انتخاب کنید این موضوع موجب می شود تا این حفاظ بین مردم محبوب شود. اکثر مردم از نرده های معمولی خود دل می کنند و با توجه مزایای زیاد آن به سمت حفاظ نیزار کشیده می شوند.

روش جوشکاری آن

از مزیت حفاظ نیزار می توان به نوع دقیق جوشکاری آن ها اشاره نمود. زیرا روش جوشکاری به گونه ای می باشد که همه شاخه های نرده به طور مستقیم به شاسی جوشکاری می شوند. بهتر است بدانید شاخه های اصلی هم از بخش بالایی بسیار منظم به یک دیگر جوش می شوند. نقطه های جوش کمتری را می توان در حفاظ نیزار دید که این یک ویژگی مهم برای حفاظ نیزار به شمار می رود. اگر بخواهیم به حفاظ نیزار دقیق تر نگاه کنیم باید گفت که نقاط جوش در زوایای آن فراوان می باشد. به همین خاطر ممکن است در صورت جوشکاری با الکترود روکشدار، گل جوش در زوایا باقی بماند و سبب پوسیدگی شود. اما در حفاظ الکترود اگر نقاط جوش کمتر باشد مقاومت و استحکام بیشتری را مشاهده خواهید کرد. بهتر است بدانید همه شاخه ها به شاسی جوش نمی شوند و بعضی از آن ها به شاخه اصلی جوش می شوند.

توجه داشته باشید که شما می توانید علاوه بر خرید حضوری با خرید اینترنتی نیز حفاظ نیزار را سفارش دهید و تحویل بگیرید. لازم به ذکر است قیمت و خرید حفاظ نیزار با توجه به کاربرد و مزایای آن بسیار مناسب می باشد.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن مارکت

سلام خوشحالیم که ایمن مارکت را انتخاب کردید 🌹

09127800603 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا