حفاظ نخل مرداب

امروز

از ایمن ترین و بهترین حفاظ ها، حفاظ نخل مرداب می باشد. در این مقاله قصد داریم به حفاظ نخل مرداب بیشتر بپردازیم.

حفاظ نخل مرداب بسیار زیبا و از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. هم چنین حفاظ نخل مرداب محبوبیت فراوانی دارد. در تولید حفاظ نخل مرداب نیز مانند حفاظ های دیگر از میلگرد ساده استفاده می گردد. حداقل ارتفاع برای این محصول پرکاربرد 60 و حداکثر 120 سانتی‌متر می باشد. البته لازم به ذکر است که بدانید در صورت تمایل و نیاز مصرف کننده در هر ارتفاعی قابل ساخت و تولید می باشد.

حفاظ نخل مرداب از لحاظ طراحی شامل 3 ردیف شاخه های قوس دار می باشد که به یک دیگر جوش داده می شوند. قسمت زیرین آن شاخه های گل مرداب می باشد که به صورت مرتب و بسیار منظم به یکدیگر متصل شده است.

این شاخه ها در حفاظ نخل مرداب از سمت پایین به یکدیگر وصل شده اند و به طور کاملا قرینه در دو سمت حفاظ جوش داده می شوند. لازم به ذکر است بدانید گل های حفاظ نخل مرداب، بسیار به نوع گل مرداب شباهت دارند که به طور کاملا طبیعی رشد می کنند. تعداد غنچه های به کار رفته در سایزهای گوناگون متفاوت می باشد.

حفاظ نخل مرداب در 3 سایز 60 سانت، 80 سانت و 100 سانت ساخته می شود. خوب است بدانید در مدل 60 سانت تعداد غنچه ها 23 عدد می باشد. شکل طراحی حفاظ نخل مرداب به گونه ای می باشد که در صورتی 20 سانت به ارتفاع افزوده شود یک ردیف به غنچه ها نیز اضافه می گردد. به علت استفاده از حجم بسیار زیاد میلگرد در این مدل، طول هر قطعه حفاظ نخل مرداب در همه سایزها 1 متر می باشد.


حفاظ نخل مرداب

مراحل ساخت حفاظ نخل مرداب

برای تولید حفاظ نخل مرداب مثل انواع حفاظ های دیوار، به وسیله گیوتین قطعات میلگرد به خوبی برش داده شود. علاوه بر این با توجه به طرح اولیه در بخش خمکاری در سایزها و ابعاد مختلف به وسیله دستگاه پرس خاص خم خواهد شد.  قطعات اصلی توسط دستگاه جوش  CO2داده می شود. همچنین در بخش کنترل کیفیت، جوش های حفاظ نخل مرداب بررسی می شود و پس از آن به قسمت رنگ کاری ارسال خواهد شد.

خوب است بدانید برای ساخت این حفاظ ابتدا میلگردهای آهن در ابعاد کوچک بریده می شوند تا لبه های برنده و تیزی داشته باشند. هر چقدر برندگی قطعات بیشتر باشد به همان میزان امنیت بیشتر می شود. هنگامی که امنیت بالاتر باشد مانع ورود سارقین به داخل ساختمان می شود.پس از آن به هر قطعه کوچک قوس داده می شود و این قطعات به شاخه اصلی جوش و متصل می شوند. بهتر است بدانید باید هر شاخه به بدنه اصلی حفاظ جوش داده شود و بعد مرحله رنگ آمیزی آغاز می شود.

توجه داشته باشید در این مرحله حفاظ نخل مرداب، برای چربی زدائی گرم شده و برای رنگ کاری آماده می شوند. در این مرحله باید پودر رنگ توسط دستگاه روی حفاظ پاشیده شود و در تایم 20 دقیقه در دمای 220 درجه در کوره حرارت ببیند و پس از آن آماده نصب شود.

حفاظ نخل مرداب را می توان یکی از بهترین حفاظ های رو دیوار دانست. این حفاظ فلزی شیک و زیبا، مناسب ساختمان های ویلایی می باشد و دارای نمای ایده آل و مناسب است


خرید حفاظ گل مرداب

نحوه نصب حفاظ نخل مرداب چگونه است؟

دقت داشته باشید که حفاظ نخل مرداب دارای قطعات برنده و تیز فراوانی می باشد و عرض زیادی نیز دارد. حمل این حفاظ برای اینکه کمتر صدمه ببیند به وسیله ماشین باری های بزرگ انجام می شود. در مرحله نصب همچون دیگر حفاظ ها اول روی دیوار توسط نصاب ها میله گذاری انجام می شود. پس از آن حفاظ ها به این میله جوش و متصل می شوند. توجه داشته باشید جوشکاری در هنگام نصب حفاظ نخل مرداب زیاد می باشد به همین علت محل جوش ها باید به دقت تمیز شوند. در آخر همسان سازی و لکه گیری رنگ توسط نصاب ها باید انجام شود. نصب حفاظ نخل مرداب بسیار به حفاظ شاخ گوزنی شباهت دارد تنها تفاوت آن این است کناره ها هم باید به یکدیگر متصل شوند.

.معماران زیادی حفاظ نخل مرداب را از بهترین انواع حفاظ های دیوار می شمارند به طور کلی. این حفاظ از طبیعت الهام گرفته است. گل های نخل مرداب در کنار یکدیگر می نشینند و مثل مزرعه ای وسیع و پر از گل وظیفه حفاظت از دیوار شما را برعهده دارند. این حفاظ نسخه کامل شده حفاظ لیلیوم می باشد. بهتر است بدانید حفاظ نخل مرداب هیچ مشکل و نقصی ندارد. حفاظ نخل مرداب دارای دوام بسیار زیادی می باشد. علاوه بر این از استحکام بسیار بالایی نیز برخوردار است. اگر امنیت ساختمان برایتان اهمیت دارد ما به شما حفاظ نخل مرداب را پیشنهاد می دهیم.


تولید کننده نرده نخل مرداب آهنی

قیمت و خرید حفاظ نخل مرداب چگونه است؟

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت حفاظ نخل مرداب تاثیر دارند. یکی از عوامل مهم میزان آهنی می باشد که در ساخت آن استفاده شده است. فراموش نکنید اگر وزن آهن و حفاظ بیشتر باشد به همان میزان قیمت نیز بیشتر خواهد شد و هزینه بیشتری نیز دارد. در سال های گذشته برای جوشکاری حفاظ ها از الکترود استفاده می کردند اما امروزه از جوش گاز  CO2 برای وصل کردن شاخه های حفاظ استفاده می گردد. به علت اینکه این مدل از شاخه های کوچکی که به یک دیگر وصل شده اند ساخته می شود باید از جوشکاری قوی برخوردار باشد. این شیوه جوشکاری خیلی با دوام و محکم می باشد. درست است که شما باید هزینه بیشتری را تقبل کنید اما آهنی که با این شیوه جوش می خورد به هیچ وجه نمی شکند. علاوه بر این آسیب پذیری آن غیر ممکن می باشد.

اگر می خواهید ساختمان و آپارتمان شما زیبا و بی نظیر به نظر برسد حفاظ نخل مرداب با تراکم زیاد بهترین انتخاب می باشد. هرچه این حفاظ ها تراکم زیادی داشته باشند به همان میزان نیز زیباتر می شوند. هم چنین امنیت آنها بالاتر می شود. به یاد داشته باشید محیطی که باید حفاظ کشی شود در تعیین قیمت تاثیر دارد. حفاظ نخل مرداب به اندازه ای امنیت دارد که ارتفاع یک متر نیز برای سفارش آن کافی می باشد.


شرکت نصب حفاظ نخل مردابی

رنگ بندی حفاظ نخل مرداب به چه صورت انجام می شود؟

شما می توانید رنگ حفاظ نخل مرداب را هماهنگ با نمای ساختمان خودتان انتخاب نمایید. این حفاظ بیشتر در رنگ های متنوعی مانند رنگ سفید، طلایی، قهوه ای و مشکی محبوبیت دارند و با بیشتر ساختمان ها هماهنگ می شوند. در حفاظ نخل مرداب برخلاف حفاظ لیلیوم که شاخه ها و رنگ متفاوتی دارند، در این حفاظ  گل ها هم رنگ می باشد و باعث یکپارچگی حفاظ می شوند. علاوه بر این جنس رنگی که برای گل حفاظ نخل مرداب استفاده می شود از کیفیت بالایی برخوردار است.

برای رنگ آمیزی این حفاظ از رنگ های پودری مقاوم و باکیفیت استفاده می شود و به وسیله روش الکترواستاتیک رنگ آمیزی این نرده انجام می شود. .این شیوه  بهترین شیوه برای رنگ کردن حفاظ های پر شاخ و برگ می باشد و بهترین روش، استفاده از این حفاظ است.زیرا باعث می شود هیچ جای خالی روی نرده نماند. .بهتر است بدانید این حفاظ در اثر برخورد باران و برف و رطوبت دچار زنگ زدگی نمی شود.

حفاظ نخل مردابی در زیبایی نمای ساختمان چه تاثیری دارد؟

حفاظ نخل مرداب در ظاهر ساختمان بسیار تاثیر دارد و نمای بسیار شیکی به ظاهر ساختمان ها می بخشد. اگر به ظاهر و نمای ساختمان خود اهمیت می دهید حتما این مدل را سفارش دهید. درست است که این حفاظ قیمت کمی بالاتری نسبت به حفاظ های دیگر دارد اما از کیفیت و زیبایی بیشتری نیز برخوردار می باشد.


ساخت حفاظ های روی دیوار
نرده حفاظ نخل مردابی

حفاظ نخل مرداب چه مزیت هایی دارد؟

حفاظ نخل مرداب نسل تازه و نو از حفاظ های دیوار محسوب می شود که دارای مزیت های بسیاری زیادی می باشد. در ادامه به تعدادی از این مزیت ها می پردازیم:

  1. شما می توانید این محصول را در ابعاد دلخواه خود سفارش دهید. همچنین قادر خواهید بود نرده روی دیوار را با ارتفاع و تراکم دلخواه خود سفارش دهید.
  2. به یاد داشته باشید رنگ بندی حفاظ را خودتان می توانید انتخاب نمایید. و هر رنگی را که دوست دارید و با ساختمان شما هماهنگ است می توانید سفارش دهید
  3. حفاظ نخل مرداب از رنگ های بسیار باکیفیتی برخوردار می باشند. علاوه براین در مقابل باران، برف و ضربه های شدید مقاوم می باشند و طول عمر بسیار بالایی دارند.
  4. این حفاظ یکی از بهترین انواع حفاظ های دیوار می باشد و امنیت ساختمان شما را فراهم می نماید. به گونه ای امکان سرقت و دزدی از ساختمان با حفاظ نخل مرداب به صفر می رسد.
  5. حفاظ نخل مرداب به نگهداری و سرویس دهی سخت احتیاج ندارد. شما می توانید تا سال های سال از این حفاظ استفاده کنید.
  6. برای خانه های ویلایی که دیوار کوتاهی دارند بسیار مناسب است. علاوه بر این برای اداره جات و ساختمان های پزشکی نیز کاربرد دارد.
  7. نصب حفاظ نخل مرداب هیچ مشکلی برای دیوارها به وجود نمی آورد و آسیبی به آن وارد نمی کند. البته به یاد داشته باشید که یک نصاب ماهر و با تجربه باید آن را روی دیوار نصب کند.
  8. برای دیوارهای هم سطح و یک اندازه مناسب می باشد. زیرا شاخه هایی که به یک دیگر وصل می باشند نما منظمی به ساختمان می بخشند.

حفاظ نخل مرداب را می توانید در رنگ های متنوع به وسیله خرید اینترنتی سفارش دهید و تحویل بگیرید.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن مارکت

سلام خوشحالیم که ایمن مارکت را انتخاب کردید 🌹

09127800603 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا