حفاظ لیلیوم

امروز

امروزه حفاظ لیلیوم بسیار پرکاربرد می باشد و در بخش های گوناگون هوشمندسازی شده است. در این مقاله قصد داریم حفاظ لیلیوم را مورد بررسی قرار دهیم.

حفاظ لیلیوم از شیوه های بسیار مفید برای بالا بردن امنیت منزل مسکونی شما می باشد. این حفاظ با توجه ظاهر آن، بسیار زیبا و شیک می باشد. اگر برای شما هم ظاهر در کنار امنیت مهم می باشد، می توانید از این مدل جذاب استفاده کنید. فقط لازم است حفاظ لیلیوم  را با بقیه محصولات مقایسه کنید تا بتوانید زیبایی و تفاوت آن را احساس کنید.

حفاظ لیلیوم به طور گسترده در صنعت استفاده می شود. در حقیقت یک حصار امنیتی برای شما ایجاد می کند که فرم و حالت آن مدرنیته است. همانطور که می‌دانید امنیت خانه شما با استفاده از این حفاظ آهنی تامین می شود. علاوه بر این حریم خصوصی خانه نیز حفظ می شود. حفاظ لیلیوم طرفداران بسیار زیادی نیز دارد و از محبوبیت بالایی بین مردم برخوردار می باشد. البته اغلب کسانی این حفاظ را انتخاب می کنند که خاص پسند هستند. شما می توانید از این حفاظ به عنوان نرده های امنیتی نیز استفاده نمایید. حفاظ لیلیوم دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد به همین علت در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

حفاظ لیلیوم از نام گلی با همین اسم گرفته شده است. اغلب از نظر ظاهری آنها را با دو رنگ متفات نقاشی می کنند. بخش بالایی که شبیه گل است با این تفاوت رنگی بیشتر دیده می شود و ظاهر آن را جذاب تر می کند. این حفاظ از جنس آهن است و از نظر امنیت خیلی مطمئن است. بهتر است بدانید نوک گل های لیلیوم تیز است و با توجه به اینکه در چند جهت متفاوت قرار دارند، مانع ورود سارقین می شود. این حفاظ از انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی می باشد که ردیف وسط شاخ گوزنی به طور ضرب در اتصال می یابد.


حفاظ لیلیوم

موارد استفاده از حفاظ لیلیوم

 شما می توانید از حفاظ لیلیوم در هر مکانی که می خواهید استفاده نمایید. برای دیوار شرکت، محل کار، ویلا و ساختمان مسکونی خود می توانید از حفاظ لیلیوم استفاده کنید. یکی از مناسب ترین و بهترین مکان ها برای استفاده، دیوار ویلا می باشد. اگر برای دیوار ویلای خود از حفاظ لیلیوم استفاده کنید باعث زیبا دیده شدن ویلا خواهید شد. علاوه بر این دیوار ویلای شما بسیار جذاب به نظر می رسد. به غیر از زیبایی امنیت ویلای خود را نیز تامین کرده اید و هیچ دزد و سارقی قادر نخواهند بود به ویلای شما ورود پیدا کنند.

مزیت های حفاظ لیلیوم

مزیت های حفاظ لیلیوم را می توان به طور خلاسه به دو بخش اصلی تقسیم نمود: امنیت و زیبایی. همانطور که در بخش بالا به آن اشاره شد، نوک گل های لیلیوم تیز است و در چندین لایه از آن استفاده می شود. علاوه بر این در سطوح مختلف نیز کاربرد دارد همین علت باعث می شود تا امنیت منزل مسکونی شما را فراهم کند. از لحاظ ظاهری اگر بخواهید بررسی کنید، باید توجه داشته باشید که نمای ساختمان را بسیار زیبا نشان می دهد. به همین علت هر چه حفاظ شما شیک تر باشد، ساختمانتان نیز جذاب تر به نظر خواهد رسید.

یکی از مهم ترین مزایای حفاظ لیلیوم زیبایی آن می باشد. بهتر است بدانید بهترین انواع نرده آهنی روی دیوار و از سری نسل نوین حفاظ روی دیوار محسوب می شود. حفاظ لیلیوم علاوه بر ظاهر دورنگ و چشمگیر آن که جذاب می باشد با امنیت بالایی که دارد ورود سارقین را به صفر می رساند.

بهتر است بدانید این نرده از یک میلگرد ساده با قطر 10 میلیمتر ساخته می شود که دارای شاخه های با نوک برنده و تیز می باشد. این شاخه ها به صورت دو نما از 4 تا 5 ردیف غنچه طلائی به صورت مستقیم از یک دیگر روی شاسی جوشکاری شده است.

این حفاظ ها یک مزیت مهم دارند و آن این است که با توجه به قوی بودن، وزن بسیار کمی دارند. علاوه بر این کم بودن وزن آن ها، نحوه استفاده را بسیار آسان کرده است. از دیگر مزیت حفاظ لیلیوم سرعت در نصب و راه‌اندازی آن ها می باشد. فرم ساخت این حفاظ ها به گونه ای است که در مقایسه با بقیه حفاظ ها نصب آسان تری دارند. شما قادر خواهید بود با استفاده از آهن و فولاد آن را بسازید.


نرده گل لیلیوم

حفاظ لیلیوم چگونه ساخته و تولید می شود؟

نحوه ساخت حفاظ لیلیوم این گونه می باشد که در ابتدا با استفاده از میلگردهایی به قطر 10 میلیمتر شاخه ها برش می خورد. هم چنین بر حسب نیاز شما تولید و ساخته می گردد. برای اینکه یک محصول خوب و باکیفیت تولید شود، بایستی برشکاری قطعات با استفاده از گیوتین و به شکل اریب و مورب انجام بگیرد. برای شاسی که روی حفاظ های دیوار قرار می گیرد باید به جای استفاده از پروفیل از تسمه با عرض 5 سانت استفاده کنید. نقش شاسی در حفاظ لیلیوم اهمیت زیادی دارد. به همین علت بهتر است از شاسی هایی استفاده کنید که دارای ضخامت بالایی باشند. در بعضی از موارد در صورتی که خریدار ، پروفیل را به شاسی ترجیح دهد باید از پروفیل 40*60 یا 40*80 استفاده شود.

حفاظ های لیلیوم

تولید حفاظ لیلیوم به گونه ای است که از میلگرد ساده با سایز 10 میلیمتر استفاده می شود. شاخه های میلگرد در اندازه های متنوع و طبق سفارش مشتری و مصرف کننده برشکاری می شوند. توجه داشته باشید برشکاری قطعات باید به وسیله گیوتین و به طور مورب و اریب انجام شود. شاسی که شاکله اصلی روی آن قرار می گیرد بهتر است از پروفیل 40*80 یا 40*60 باشد. علاوه بر این با توجه به ضخامت میلگرد و ارتفاع شاسی مورد استفاده مصرف کننده قرار می گیرد.

برای نرده با ارتفاع 1 متر بهتر است از میلگرد قطر 10 و ارتفاع 80 سانت، شاسی سبکی مثل تسمه 60 سانت استفاده شود. بهترین حالت برای شاسی استفاده از ورق ضخیم است زیرا تسمه با ضخامت و عرض مناسب خیلی محکم است و به هیچ عنوان پوسیده نمی شود.


حفاظ مدل لیلیومی
حفاظ لوکس مدرن

حفاظ لیلیوم چگونه نصب می شود؟

همانطور که می‌دانید نصب حفاظ لیلیوم احتیاج به دقت فراوانی دارد. به طور کلی امنیت یک حفاظ به غیر از ساخت به نصب مرتب و درست آن هم وابسته می باشد. هنگامی که حفاظ خوب نصب نشود، دزدها و سارقین به راحتی می توانند از آن عبور کنند.

روش نصب درست این حفاظ ها به گونه ای می باشد که اول باید حفاظ شما تولید و ساخته شود. به طور معمول آن ها در اندازه های به طول یک متر تولید می شوند. هنگامی که دیوار کشی انجام می شود، اول پین ها و پلیت در فاصله 1 متری روی دیوار قرار می گیرند. هنگام استفاده از پین باید دقت کافی را داشته باشید که به صورت ضربدری نصب گردد. بعد از آن نصاب، حفاظ را روی آن قرار می دهد و نصب به پایان می رسد انجام تمام این موارد احتیاج به یک نصاب حرفه ای دارد. پس خوب است تمام این مراحل را به کسی بسپارید که دارای تجربه لازم می باشد علاوه بر این توصیه می شود هیچ‌گاه نصب را خودتان انجام ندهید. زیرا حفاظ لیلیوم ها نقطه های تیز فراوانی دارند و اگر با نصب آن آشنا نباشید امکان دارد آسیب ببینید.

توجه داشته باشید که هزینه نصب زیاد نیست و در برابر همه خطراتی که ممکن است برای شما داشته باشد قابل چشم پوشی می باشد.

حفاظ لیلیوم چه مشخصات فنی باید داشته باشد؟

حفاظ لیلیوم اگر از الکترود معمولی روکش دار استفاده شود باید گل جوش از تمام این نقاط تمیز شوند. اگر این کار صورت نگیرد امکان دارد دچار پوسیدگی و زنگ زدگی شود.

روش نصب حفاظ و نرده لیلیوم به چه صورت می باشد؟

حفاظ لیلیوم در قواره و سایز 1 متری تولید و ساخته می شود. به همین علت در هنگام دیوارکشی بایستی پین ها یا پلیت ضربدر گونه و با فاصله های 1 متری قرار بگیرند. خوب است بدانید فاصله پین یا همان قرار ضربدرگونه نکته مهمی برای نصب حفاظ لیلیوم محسوب می شود. یک نکته بسیار مهم که باید به آن توجه داشته باشید این است که از اتصال و استقامت دیوار و پین ها اطمینان کافی را حاصل کنید. زیرا امکان دارد اگر نصب به خوبی انجام نشود و خطرات زیادی ایجاد شود.

ظاهر حفاظ لیلیوم

می توان گفت حفاظ لیلیوم از زیباترین حفاظ های تولید شده تا به امروز می باشد. نسبت به دیگر حفاظ ها امنیت بیشتری دارد. همانطور که گفته شد این حفاظ زیبا از گل لیلیوم تاثیر گرفته است. علاوه بر این در ارتفاع های مختلف با توجه به نیاز مشتری تولید و ساخته می شود. طرح های حفاظ لیلیوم باعث شده است تا زیبایی آن را دو چندان کند. شما می توانید با انتخاب یکی از این طرح ها نمای ساختمان خود را زیباتر و جذاب تر کنید.


خرید حفاظ لیلیوم روی دیوار
قیمت نرده حفاظ لیلیوم ویلایی

قیمت و خرید حفاظ لیلیوم

اگر قصد خرید حفاظ لیلیوم را دارید باید بدانید که این محصول از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و قیمت مناسبی دارد. کیفیت بالای آن باعث شده است که از لحاظ فروش رشد چشمگیری داشته باشد.

حفاظ لیلیوم را می توانید در رنگ های متنوعی مانند رنگ سفید، طلایی، قهوه ای و مشکی به وسیله خرید اینترنتی سفارش دهید و تحویل بگیرید.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن مارکت

سلام خوشحالیم که ایمن مارکت را انتخاب کردید 🌹

09127800603 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا