حفاظ سرنیزه ای

امروز

حفاظ سرنیزه ای یک نوع حفاظ کلاسیک محسوب می شود. در این مقاله به حفاظ سرنیزه ای بیشتر می پردازیم.

حفاظ سرنیزه ای به خوبی امنیت منازل مسکونی را فراهم می کند. ، افزایش ارتفاع دیوارهای کوتاه، یکی از مزیت های مهم حفاظ سرنیزه ای می باشد. شاید با خودتان بگویید که این نرده قدیمی شده است اما باید توجه کنید که هنوز هم برای دیوارهای ساختمان از این حفاظ استفاده می کنند. علاوه بر این دارای کاربرد فراوان می باشد. خیلی از مراکزی که حفاظ تولید می کنند، حفاظ سرنیزه ای را در طراحی های متنوع روانه بازار می کنند. بهتر است بدانید حفاظ سرنیزه ای، به صورت یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه ساخته می شود. حداقل طول هر شاخه از این حفاظ ها 2 متر می باشد. نوع سرنیزه این سبک حفاظ ها، پرسی می باشد.

خوب است بدانید حفاظ سرنیزه ای یکی از مناسب ترین و بهترین حفاظ ها محسوب می شود. حفاظ سرنیزه ای بسیار پرکاربرد است. هم چنین نقش بسیار زیادی در امنیت ساختمان های نظامی، اداری و مسکونی دارد. اگر به این حفاظ توجه کنید می توانید ببینید که یک حفاظ نوستالژیک به شمار می رود. اما طرفداران خاص خود را دارد و از پرفروش ترین حفاظ ها محسوب می شود.


حفاظ سرنیزه ای

تاریخچه حفاظ سرنیزه ای

تاریخچه حفاظ سرنیزه ای بسیار جالب است. در گذشته تنها وسیله دفاعی که کاربرد فراوان در میدان نبرد داشت نیزه بود. اما امروزه نمادی برای حصار محسوب می شود که می تواند امنیت باغ ها و منازل مسکونی را به شدت افزایش دهد. حفاظ سرنیزه ای برای سارقین بسیار خطرناک است و به این افراد به هیچ عنوان اجازه ورود نمی دهد. زیرا همانطور که در بالا گفتیم یک مزیت مهم حفاظ سرنیزه ای، افزایش ارتفاع دیوارهای کوتاه است.

حفاظ سرنیزه ای از پر استفاده ترین حفاظ به شمار می رود. بهتر است بدانید در کنار سادگی از کیفیت و امنیت بالایی برخوردار است و در همه مناطق کاربرد دارد. ارتفاع بالای این حفاظ اگر بالا باشد امنیت آن نیز بیشتر می شود. جنس این حفاظ از آهن است و با مواد ضد زنگ عایق کاری شده است. علاوه بر این هنگامی که باران و برف می بارد به هیچ عنوان کیفیت خود را از دست نمی دهد.


خرید نرده سرنیزه آهنی

امنیت حفاظ آهنی سرنیزه ای

اگر حفاظ های دیوار را به دو بخش تقسم کنیم. حفاظ سرنیزه ای مدرن و کلاسیک می باشد. حفاظ سرنیزه ای از دسته حفاظ های کلاسیک به شمار می رود. این حفاظ با ظاهر شیک و خاص خود می تواند به خوبی سربازهای نیزه به دست قدیمی را یادآوری کند که نگهبان بودند. به یاد داشته باشید با توجه به این نوع تقسیم بندی ها باید به طرفداران خاص حفاظ سرنیزه ای پی ببرید. این حفاظ گزینه بسیار مناسبی برای عدم ورود حیوانات و دزدها به منزل شما می شود.

به همین علت حفاظ سرنیزه ای برای دیوارهایی که کوتاه هستند و ارتفاع بسیار کمی دارند مناسب می باشد. به دلیل اینکه به امنیت منزل مسکونی شما کمک می کند. برای افزایش امنیت منزلتان از یک سری حفاظ سرنیزه ای که به صورت هلالی است باید استفاده کنید. به یاد داشته باشید با این راهکار می توانید امنیت منزلتان را بالا ببرید تا کسی نتواند به آسانی از آن عبور کند.

امنیت حفاظ و نرده ها با ارتفاع و پیچیدگی آن ها ارتباط مستقیم دارد. در حقیقت اگر امنیت بالاتر باشد، پیچیدگی و ارتفاع نیز افزایش می یابد. اگر منزل مسکونی شما در مرکز شهر باشد به راحتی می توانید از این حفاظ استفاده کنید هنگامی که حفاظ سرنیزه ای را انتخاب کردید نمای ساختمان شما بسیار زیباتر می شود. یکی از بخش های مهم هر ساختمانی نمای آن می باشد. به همین علت شما باید ظاهر ساختمان را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین و دقیق ترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

نمونه سنتی این حفاظ شامل میله های نوک تیز عمودی است و مانند حصار روی دیوار نصب می گردد. حفاظ سرنیزه ای بر ارتفاع دیوار اضافه می شود و به علت داشتن انتهای تیز، از ورود سارقین جلوگیری می کند.


حفاظ سرنیزه ای روی دیوار

کاربرد حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای دارای کاربردهای زیادی می باشد و در تمام مناطق نصب می شود. این حفاظ ها از میلگردها و با پیچیدگی بسیار خاصی طراحی و تولید شده است. ارتفاع حفاظ سرنیزه ای به 5 متر می رسد و تراکم آن ها با ساختار ساختمان شما باید مطابقت داشته باشد. اگر تراکم زیاد باشد تعداد میله ها به صورت منظم در کنار یکدیگر قرار می گیرد و موجب می شود دسترسی به قسمت بالای ساختمان غیر ممکن باشد. نوع دیگری از حفاظ سرنیزه ای وجود دارد که سنتی می باشد و برای نرده های بالای ساختمان کاربرد دارد. علاوه بر این باعث می شود رفت و آمد کم شود و یکی از بهترین گزینه ها برای خرید محسوب می شود. در حقیقت این مدل حفاظ سرنیزه ای به شکل یک نیزه بلند می باشند و به صورت خمیده در کنار یکدیگر قرار گرفته و تنیده شده اند.


بهترین حفاظ دیوار ساختمان

ساخت حفاظ سرنیزه ای چگونه انجام می شود؟

حفاظ سرنیزه ای از چهار پهلوهایی که شماره 14 دارند به طور عمودی که با قوطی های 40*40 به یکدیگر متصل شده اند. حفاظ سرنیزه ای از استحکام بسیار بالایی برخوردار است که در 3 نوع سرنیزه ای و یک سر آبشاری و دو سر آبشاری ساخته شده است. البته خوب است بدانید که استفاده از حفاظ سرنیزه ای باعث زیبا دیده شدن ساختمان شما می شود.

نرده سرنیزه آهنی چند نوع دارد؟

حفاظ سرنیزه ای در سه مدل گوناگون به فروش می رسد: حفاظ سرنیزه ای تک نیزه، حفاظ سرنیزه ای دونیزه و حفاظ سرنیزه ای سه نیزه. در ادامه انواع موجود و پرکاربرد نرده آهنی سرنیزه ای را مورد بررسی قرار می دهیم.

اگر بخواهیم از لحاظ ساخت و طرح های جزئی نرده سرنیزه ای را بررسی کنیم باید گفت هیچ دو نرده سرنیزه ای مثل هم نیست. ساخت آن کاملا سلیقه ای و مطابق با نیاز مشتری می باشد.

به طور مثال ارتفاع حفاظ یا فاصله میان هر نرده متغیر است و هر سازنده ای سبک دلخواهی برای درست کردن حفاظ دارد. اما به طور کلی حفاظ نرده ای دارای سه نوع و هم چنین بسیار پرطرفدار و پرکاربرد می باشد.

حفاظ های سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای تک نیزه

حفاظ سرنیزه ای تک نیزه طرفداران زیادی دارد. در این نوع نرده آهنی روی دیوار حیاط شما فقط یک نیزه عمودی موجود است. باید توجه داشته باشید که جهت نیزه می تواند به طرف بالا و یا اندکی به سمت بیرون قرار گرفته باشد. میله های افقی برای محکم تر کردن این حفاظ به فاصله های برابر روی آن قرار می گیرد و ارتفاع آن متغیر می باشد.

خوب است بدانید این نرده آهنی از لحاظ عرضی و ارتفاعی سطح امنیت بسیار بالایی برای دیوار منزل شما به وجود می آورد. توجه کنید که به هیچ وجه نمی توان از آن عبور کرد و یکی از مزیت های مهم و اصلی آن همین می باشد. هم چنین این نرده از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است و امنیت آن را هم که به هیچ عنوان نمی توان نادیده گرفت.

حفاظ های سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای دونیزه

تفاوت بین حفاظ سرنیزه ای تک نیزه و دو نیزه همان گونه که از نامش پیداست این است که دونیزه ای، از دو نیزه ساخته شده است. این دو نیزه مثل سرستون های دوطرفه به دو طرف خم شده است. در حقیقت این طرح از نرده آهنی سرنیزه ای موجب می شود که امکان عبور از روی آن از هر دو طرف خارج و داخل به صفر برسد. این نرده با امنیت بی نظیری که دارد باعث شده است در مناطق نظامی و امنیتی کارایی داشته باشند. این مدل بسیار کلاسیک و زیبا می باشد.

حفاظ سرنیزه ای سه نیزه

حفاظ سرنیزه ای سه نیزه دارای فرم بسیار خاصی می باشد. این حفاظ رو به بالا و به سمت داخل و بیرون مایل شده است. میزان استفاده از نرده های آهنی سرنیزه ای سه نیزه از دو نمونه قبل کمتر می باشد اما از لحاظ ایمنی فوق‌العاده است و به شدت پیشنهاد می شود.

توجه داشته باشید هیچ گونه راه عبوری از این نرده آهنی وجود نخواهد داشت و یکی از بهترین و امن ترین حفاظ ها شناخته می شود.


سرنیزه حفاظ دیوار فلزی

خرید حفاظ سرنیزه ای چه مزیتی دارد؟

نوع رنگ به کار رفته در حفاظ سرنیزه ای بنا به درخواست مشتری می باشد. جنس رنگ این حفاظ پوشش فام درجه 1 می باشد. تراکم ان در هر شاخه 16 ردیف اصلی و فاصله نرده ها 12.5 سانت می باشد. در این حفاظ طول هر پنل شاخه 2 متر تولید می شود. ارتفاع آن استاندارد 150 سانت و عرض آن 40 تا 50 سانت می باشد. خرید این حفاظ باعث می شود منزل مسکونی شما بسیار جذاب و دلنشین به نظر برسد که این مسئله یک مزیت مهم محسوب می شود.

قیمت حفاظ سرنیزه ای چقدر است؟

قیمت حفاظ سرنیزه ای مناسب است و تمام مزیت ها و ویژگی هایی که یک حفاظ باید داشته باشد را دارد. علاوه بر قیمت مناسبی که دارد از کیفیت بالای نیز برخوردار می باشد. حفاظ سرنیزه ای در چند سال اخیر فروش چشمگیری داشته است. امروزه یکی از بهترین انتخاب ها برای نرده حفاظ روی دیوار به شمار می رود.


نرده حفاظ نیزه ای باغ ویلا

حفاظ های سرنیزه ای

این روزها با گسترش اینترنت و خرید و فروش آنلاین، بسیاری از کارها آسان تر شده است. خبر خوش اینکه شما می توانید حفاظ های سرنیزه ای را در رنگ های متنوعی مانند رنگ سفید، طلایی، قهوه ای و مشکی به وسیله خرید اینترنتی سفارش دهید و تحویل بگیرید.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن مارکت

سلام خوشحالیم که ایمن مارکت را انتخاب کردید 🌹

09127800603 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا