حفاظ بوته ای

امروز

حفاظ بوته ای به علت طراحی دقیق و اصولی محبوبیت فراوان دارد. در این مقاله قصد داریم به این نوع حفاظ بیشتر بپردازیم.

حفاظ بوته ای در فراهم کردن امنیت ساختمان نقش مهمی دارد. معمولا این مدل حفاظ دارای عرض دقیق و مناسب می باشد. این نوع حفاظ از حفاظ های خاردار است که روی دیوار و آپارتمان ها نصب می گردد.

این حفاظ به گونه ای طراحی شده است که مانند دیگر حفاظ ها نیست و طراحی بسیار خاص و زیبایی دارد. این نوع حفاظ به وسیله میله های موج دار مثل درخت در ارتفاع های متنوع طراحی شده است . به یاد داشته باشید استفاده از این الگو موجب شده است امنیت ساختمان ها افزایش یابد.

فرم شاخه های حفاظ های دیوار به صورتی می باشد که عبور از قسمت بالای آن غیرممکن و بسیار دشوار است.

در این نوع حفاظ از دو ریل موازی که جنس آن میلگرد است استفاده می شود. به هیچ عنوان استفاده از پروفیل توصیه نمی شود. بهتر است پیش از نصب به طور کامل روی دیوار با پروفیل پوشش داده شود و ابعاد پروفیل حتما بیش از 8 سانت باشد.

دقت کنید ظاهر این حفاظ ها باید با ساختمان شما هماهنگ باشد. حفاظ بوته ای از آن جمله حفاظ هایی می باشد که به راحتی ست می شود و ظاهر منزل مسکونی شما را زیباتر می کند.

با انتخاب این نوع حفاظ علاوه بر زیبایی می توانید از کیفیت این محصول نهایت استفاده را ببرید.


حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای چه مزیت هایی دارد؟

حفاظ بوته ای در مقایسه با بقیه حفاظ ها دارای مزیت های زیادی می باشد. اصلی ترین مزیت، این می باشد که عرض این حفاظ نسبت به نمونه های دیگر زیادتر است. هم چنین عرض حفاظ با طراحی خاصی صورت گرفته است و نوع میله ها به گونه ای است که مانع ورود سارقین می شود.

مسئله عرض در بحث حفاظ دیوار بسیار مهم است زیرا سارقین برای پرش از دیوار احتیاج به تعادل و جای پا دارد. علاوه بر این، عرض این نوع حفاظ حداقل 60 سانت می باشد و بیشتر دیوارهای ساخته شده بیش از 30 سانت پهنا ندارند. هم چنین با نصب حفاظ بوته ای بر دیوار از هر سمت حدودا 15 سانت نوک میله خارج از دیوار قرار می گیرند. در حقیقت به هیچ عنوان جایی برای سارقین نیست که قادر باشند از آن عبور کنند. یکی دیگر از مزایای این حفاظ شکل بسیار زیبا و پر حجم بودن آن می باشد. در ادامه به مهم ترین مزیت های این نوع حفاظ اشاره می کنیم.


قیمت حفاظ بوته ای خار

مهم ترین مزایای حفاظ بوته ای

  1. این نوع حفاظ برای انواع دیوار ها از لحاظ عرض، تراکم و ارتفاع ساخته می شود.
  2. کاربرد این حفاظ برای دیوار منازل، فضای باز و حیاط خلوت می باشد.
  3. ساختمان به وسیله این حفاظ بسیار زیبا می شود.
  4. حفاظ بوته ای نصب سریع و راحتی دارد.
  5. این نوع حفاظ با توجه به رنگ، تراکم و شکل ظاهری بسیار مناسبی دارد.
  6. این حفاظ به علت داشتن میله های نوک تیز متراکم از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
  7. با توجه به استفاده از سیستم جوشکاری دقیق و پیشرفته، این حفاظ استحکام بسیار بالایی دارد.
  8. به وسیله حفاظ بوته ای نمای ساختمان ها بسیار زیبا به نظر می رسد.
  9. این سبک حفاظ در برابر هر گونه ضربه ای محکم و مقاوم هستند و از کیفیت استحکام بالایی برخوردار هستند.

نرده مدل بوته آهنی

کاربرد حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای طرفداران خاص خود را دارد. بهتر است بدانید در کشور ایران، پس از افزایش قیمت زمین بیشتر ساختمان ها به طور آپارتمانی بلند درست شده اند. در شهرهایی که جمعیت کمتر دارند ساختمان ها به شکل ویلایی و خانه باغی ساخته می شوند. حدودا نزدیک به یک دهه است که انواع نرده حفاظ فلزی به شکل حفاظ بوته ای روی دیوارها و قسمت بالایی درب ها به چشم می خورد.

حفاظ از نوع بوته ای

همانطور که اشاره کردیم با اینکه ساختمان ها به شکل آپارتمان ساخته شده اند. اما قسمت های مشترک مثل انباری و پارکینگ که دارایی ها و اموال در آن موجود است، نیاز به محافظت دارند. به همین دلیل حتما باید از این نوع حفاظ که بسیار امن و مطمئن است استفاده کنید.

نصب حفاظ در قسمت بالای دیوار در اغلب استان ها یکی از الزامات آپارتمان ها محسوب می شود. این در صورتی است که برای ساختمان هایی که نرده حفاظ روی دیوار ندارند به هیچ عنوان پایان کار صادر نمی گردد.

خوب است بدانید حفاظ بوته ای روی دیوار بسیاری از منازل و ساختمان های تجاری و اداری دیده می شود.  علاوه بر این در محیط هایی مانند پایگاه های نظامی، مدارس، هتل ها و زندان از این نوع حفاظ استفاده می شود. جنس حفاظ بوته ای از آهن و فلز می باشد به همین دلیل طول عمر و دوام بسیار زیادی دارد. این حفاظ در همه شرایط آب و هوایی کاربرد زیادی دارد و به راحتی نصب می شود.


حفاظ بوته ای فلزی

نصب حفاظ بوته ای

نصب حفاظ بوته ای نیاز به تجربه و آموزش دارد. چگونگی نصب انواع حفاظ ها با یکدیگر متفاوت می باشد. کسی که حفاظ را نصب می کند بایستی آموزش دوره امنیت ساختمان را نیز گذرانده باشد و بتواند یک جوشکار باتجربه و حرفه ای باشد. علاوه بر این باید در محیط دشوار و سخت کار جوشکاری که مشکل می باشد را به نحو احسن انجام دهد. 

نحوه نصب این نوع حفاظ به این گونه است که اول باید نوع مصالح و دیوار بررسی شود. برای نصب نرده حفاظ فلزی عرض و ارتفاع بسیار اهمیت دارد. دیوارها به طور کلی به دو بخش تقسیم می شوند. اول :دیوارهایی که به طور دقیق روی آن را با درپوش سنگی کار کرده اند یا یک لایه نسبتا ضخیم سیمان روی بلوک کشیده اند. دوم: دیوارهایی که روکش خم دار فلزی به اسم فلاشینگ دارند.

کیفیت این نوع حفاظ چگونه است؟

حفاظ بوته ای از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. در حقیقت با بهره گیری از بهترین و مناسب ترین فلزات ساخته می شود. این محصول به گونه ای تولید شده است که از انواع متنوعی از فلزات درست می شود. انواع متفاوتی از این حفاظ ها در مکان های مختلف نیز کاربرد دارند. خوب است بدانید با توجه به طراحی خاص، این نوع حفاظ ها بسیار مورد توجه قرار می گیرند.


نرده حفاظ دیواری حیاط

نصب این نوع حفاظ روی دیوار های غیر هم سطح و شکسته

نصب حفاظ بوته ای روی دیوارهای غیر هم سطح و شکسته یکی از دشوارترین نصب ها محسوب می شود . به این علت که دیوارهای پلکانی و شکسته باید به صورت پایین و بالا ساخته شوند. به این معنا که متراژ دیوار باید به طور دقیق محاسبه شود. اگر شیب ساختمان در طول کل دیوار خیلی زیاد باشد برای ساخت این حفاظ به ارتفاع های عجیبی می رسیم. پس باید نصب به گونه ای انجام شود که ارتفاع دست کم گرفته نشود. زیرا نحوه نصب روی این دیوارها بسیار مهم می باشد.

حفاظ از نوع بوته ای

چگونگی نصب حفاظ بوته ای برای دیوارهای هم سطح

حفاظ بوته ای برای دیوارهای که هم سطح هستند بسیار مناسب می باشد. یکی از بهترین روش ها برای این نوع دیوارها استفاده از یک نرده محافظ مناسب می باشد.این نرده ها می تواند مطابق سلیقه خودتان باشد . خوب است بدانید ارتفاع آن 90 الی 100 سانت می باشد. تنها با پین گذاری ضربدری با توجه به شکل دیوار می توانید امنیت و زیبایی ساختمان خود را تامین نمایید. شاید در نگاه اول با خودتان بگویید که نصب این حفاظ لازم نباشد اما هنگامی که روی دیوار نصب می شود از امنیت آن شگفت زده می شوید. اگر هنگام نصب نکات لازم را رعایت کنید متوجه مزایای بسیار آن خواهید شد .

یک نکته مهم که باید به آن دقت کنید این است که در نصب آن حتما دقت کافی را داشته باشید. توجه کنید که این نوع حفاظ ها به گونه ای طراحی و تولید شده است که باران بتواند از زیر این حفاظ به راحتی عبور کند. علاوه بر این به هیچ عنوان موجب پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شوند.


حصار بوته ای آهنی

قیمت و خرید حفاظ بوته ای

قیمت حفاظ بوته ای با توجه به تراکم و ارتفاع سنجیده و حساب می شود. نوع میلگرد به کار رفته سایز 10 می باشد و ارتفاع مناسبی در این حفاظ با توجه به عرض و پهنای آن حساب می شود. خوب است بدانید این مدل از حفاظ ها بسیار مدرن می باشند. معمولا نسبت به بقیه حفاظ ها مقرون به صرفه و قیمت خیلی مناسب تری دارند. توجه داشته باشید این نوع حفاظ ها برای ساختمان های مختلف ساخته می شوند. حفاظ بوته ای با توجه به قیمت مناسبی که دارد فروش بسیار بالایی دارد. لازم به ذکر است بدانید حتی اگر دیوار ساختمان شما بسیار بلند باشد باز هم می توانید از این نوع حفاظ استفاده کنید. در حقیقت مسئله امنیت در این حفاظ بسیار دیده می شود.

حفاظ بوته ای خار را می توانید در رنگ های متنوعی مانند رنگ سفید، طلایی، قهوه ای و مشکی به وسیله خرید اینترنتی سفارش دهید و تحویل بگیرید.پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن مارکت

سلام خوشحالیم که ایمن مارکت را انتخاب کردید 🌹

09127800603 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا